Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga kubusieq - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga kubusieq (/temat-Skarga-kubusieq--4530)

Strony: 1 2


Skarga kubusieq - Kodeina - 11-10-2011 21:25

Dziś na mapie cs_assault miało miejsce nadurzycie funkcji administratora.

Opis: Dropnołem awp snajper zabiłem kilka razy kubusqa, w rundzie przed kikiem zostałem sam tt zrashowało wiec wszedłem po drabince koło respa i zabiłem wszystkich nagle pojawił sie biały napis na say:@ title=:@@ cele...., zacząłem schodzić po drabince a tu nagle kiked po wejściu na server stwierdził że kampiłem i za to dostałem kika a tak naprawde nie mineło wiecej niż yyy 2,3 sekundy od momentu zabicia ostatniego przeciwnika na widoku i zejścia po drabince.

Ewidentne nadużycie czy jeśli admin nie może poradzić sobie z innym graczem to może go sobie pod byle powodem kikowac on miał platynki i inni też nie mogli go zabić bo większość padała na 2 strzały czemu sobie nie dał kika przecież innych też to irytowało ?

Pozdo Kod.


RE: Skarga kubusieq - Camper - 11-10-2011 22:14

kodeina daj kubusqowi szanse on jest poczatkujacym adminem wiec wiesz a teraz nie gra lost ani Damwal to mu nie pomoga 1 kick to nic wielkiego *.*


RE: Skarga kubusieq - bobok - 11-10-2011 22:39

Może po prostu na chwile puściły mu nerwy, powinien być bardziej powściągliwy :)


RE: Skarga kubusieq - Kodeina - 12-10-2011 20:11

to proponuje wgranie pluginu który pozwoli koknąc osobe której idze za dobrze to będą równe szanse


RE: Skarga kubusieq - /szPara||Kowicz/ - 12-10-2011 20:23

moim zdaniem kubusieq jest złym adminem daje bana i kicka z byle co


RE: Skarga kubusieq - kubusieq - 12-10-2011 21:17

hmm.. 3 razy zwracałem uwagę cele mapy , a ty jednak kampiłeś na dachu obok respa i się awp bawiłeś... a więc nie zwalaj winy na mnie tylko popatrz na siebie / Cele Mapy czyli hosty a nie kampienie z awp :0 tyle mam do powiedzenia .
(12-10-2011 20:23)/szPara||Kowicz/ napisał(a):  moim zdaniem kubusieq jest złym adminem daje bana i kicka z byle co
Jak pamiętam to na de_fabrika robiłem Ci fotki cheaterze bo miałeś wh , a zanim zdążyłem dać bana uciekłeś.... a więc może lepiej nie zabieraj głosu


RE: Skarga kubusieq - [MK] Wyborowy - 12-10-2011 21:22

Kubusieq nie posadzaj szpary bo ja ciebie nie raz widzialem z czitami tak jak damwalka


RE: Skarga kubusieq - kubusieq - 12-10-2011 21:25

zaraz powstanie kłótnia ....
Ale odpowiem nigdy , ale to nigdy nie grałem na wh. Nie jestem osobą która będzie się hańbić jakimiś durnymi cheatami ... Koniec


RE: Skarga kubusieq - [MK] Wyborowy - 12-10-2011 21:27

Kubusieq mam swiadkow ktorzy cie widzieli w nich znajduje sei wlasnie szpara ,camper ,karas , 4ever i wiele wiele innych osob


RE: Skarga kubusieq - kubusieq - 12-10-2011 21:29


hahaa... jeżeli twoje oskarżenia są tego typu co mówiłeś że Tomek ma wh to proszę nie ospowiadaj już ... :/
Spam się robi .....