Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Film o serwerze ;p - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (/forum-Dzialy-tematyczne--15)
+--- Dział: Download (/forum-Download--130)
+---- Dział: Filmy (/forum-Filmy--108)
+---- Wątek: Film o serwerze ;p (/temat-Film-o-serwerze-p--5180)

Strony: 1 2


Film o serwerze ;p - MajoR.^ - 21-11-2011 23:48

cześć postanowiłem wystartować w konkursie o steam ;p i zrobiłem filmik zbyt oryginalnie to on mi nie wyszedł ale myślę że się nada ;)

http://www.youtube.com/watch?v=ial9R_4bp10


RE: Film o serwerze ;p - bobok - 22-11-2011 01:05

No to dyskutujemy :)

Po pierwsze nie podobają mi się przejścia, typowo programowe. Lepiej jest bawić się przezroczystością. Po drugie nie potrzebnie zaczyna się drugi kawałek, lepiej skrócić film i pozostać przy jednym utworze, po trzecie czcionki o napisy są jakieś takie zwyczajne :P
A i staraj się pokazywać dynamicznie ciekawe akcje

A co mi się podoba, to że wziąłeś udział w konkursie, filmik możesz przerobić i dopracować.


RE: Film o serwerze ;p - MajoR.^ - 22-11-2011 17:03

no to słuchaj te przejść takie trochę lipne bo taki program ; ( ale dobra przejdźmy do czcionki wiem że taka zwyczajna bo miałem problem z ustawieniem ustawiałem czcionke programie i nic dlatego taka zwyczajna ale jeszcze jedno to co z tym filmem ? mam do robić od nowa czy co ?


RE: Film o serwerze ;p - bobok - 22-11-2011 17:12

Nie od nowa. Przejścia spróbuj zrobi przez zmianę przezroczystości (opacity), większość programów ma taką funkcję. Co do czcionek to możesz poszukać na necie jakieś ciekawe np ze strony


RE: Film o serwerze ;p - MajoR.^ - 22-11-2011 17:18

bobok ja mam fajne czcionki tylko chodzi oto że jak ustawie czcionke i chcem coś napisać to odrazu zmienia się na tą normalną czcionke a co do przejść to trochę nie czaje ... jak by co obrabiam w CamTasia Studio 7.0 możesz mi polecić jakiś lepszy program albo jakiś rady na temat CamTasi


RE: Film o serwerze ;p - oDsTobiasz - 22-11-2011 18:21

Major nie ma tu parkour :P Popraw... :


RE: Film o serwerze ;p - Gość - 22-11-2011 18:29

a musi być? ;p przecież muszą być przynajmniej 3 serwer


RE: Film o serwerze ;p - MajoR.^ - 22-11-2011 18:30

a musi być? ;p przecież muszą być przynajmniej 3 serwer


RE: Film o serwerze ;p - oDsTobiasz - 22-11-2011 18:37

1 wypowiedz starczy ;P No mój film ma prawie tyle co Twój a mam wszystkie na nim ;P
/edit
Szkoda że nie ma HD.


RE: Film o serwerze ;p - soQl - 23-11-2011 22:22

Klipy:
Niektóre są dosyć dosyć, ale brakuje w nich energii.
Gdzie strona?

Muzyka:
Nadrobiłeś energiczną dyskotekową piosenką ze starych lat, ale to mało. :/
Brak synchronizacji.

Obróbka:
Fatalna szczerze mówiąc.
Nawet 480p nie ma a co dopiero HD.
FPS? Chyba równe 5.
Jakość fatalna, moviemaker załamuje ręce i chce się pociąć widząc coś takiego.

Napisy (IP i strona):
Strony nie ma, no cóż.
IP, źle wygląda, brak synchronizacji, zero efektów.
A tak, zapomniałem. W 1 ujęciu (sam napis) natychmiastowo zraził mnie fatalny błąd ortograficzny. Cytuję: "chcem" pisze się "chcę".

Widz:
Odczuwa dyskomfort, nawet jest to jest osoba nie znająca się na obróbce video. Traci zainteresowanie filmikiem po przeczytaniu tego błędu ortograficznego. Nie jest w żaden sposób poruszony filmikiem.

Co poprawić?:
To co wypisałem, oraz jakość. HD!

Powiem także, że możliwe jest nakręcenie filmiku w 3D (bezpośrednio z HLAE z obsługą stereoskopii, imitacja 2 oczu gracza, czyli offset "oka" w prawo i lewo oraz pozyskanie 2 klipów video w 2 strumieniach).

Powodzenia w następnej produkcji ;)