Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na admina SZPARA - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Skarga na admina SZPARA (/temat-Skarga-na-admina-SZPARA--5264)



Skarga na admina SZPARA - Grain - 27-11-2011 21:42

Gramy sobie na de_dust jest tam jakaś połowa rundy zostało nas w tt chyba 2 i w ct 3 no i ja sobie do paki szedłem szpara napisał, że za nie wykonywanie celów ban na 30 min na biało. Mam pake podkładam no i mnie zabi. Next rund idę sobie a tu KICK, miałem buty komandosa perk który mi się bardzo przydał na tej mapie no to wchodzę na server i piszę do niego "Co ty kurwa robisz?" Chyba każdy by miał wonty za to.. No to on odpisał co ty ode mnie chcesz i ban 40 min. Za nagminne przeklinanie na godzinę, a czy to było nagminne? Za to najwyżej 10 min. Chce unbana, albo zmniejszenie czasu bo chce sobie jeszcze pograć.. Wgl. to jak mu się jakaś mapa nie podoba to zmienia na swoją ulubioną, czyli assulta.. Dikey ty to uważaj kogo bierzesz na admina bo jak jego koledzy dadzą mu pozytywne opinie jak innym adminą tutaj to wiesz.. Piszę mu o jakimś cheaterze to se to olewa.. Tyle adminów jest na CoD, a prawie nikogo nie widzę.. Ogólnie admina bym zostawił LosTowi i azazelowi, a reszcie zabrał. Un ban Prox!


RE: Skarga na admina SZPARA - /szPara||Kowicz/ - 27-11-2011 22:30

Żal mi Cię człowieku jak by. coś to bana i kick dał Ci Mentos ^^ a nie a po drogie mam świadków że to nie ja


RE: Skarga na admina SZPARA - Grain - 27-11-2011 22:35

Jeśli tak to sory większość tego postu w takim razie jest kierowane do mentosa. Ogólnie można usunąć temat bo nikt mnie nie odbanował..


RE: Skarga na admina SZPARA - /szPara||Kowicz/ - 27-11-2011 22:43

Szczegóły bana
Nick Grain
Adres IP Ukryty
Typ Bana IP
Powód Bana Nie zachowujesz kultury
Wykonano 27.11.2011 - 20:25:18
Długość Bana 40 MinutLubię to! (40 MinutLubię to!)
Wygasa 27.11.2011 - 21:05:18 (już wygasł)
Zbanowny przez Mentos. ^^
SteamID Admina Ukryty
Zbanowany na DeathRun.pl [Call Of Duty Mod][Fast DL] by 3DR.pl @ MojeSerwery.pl (de_dust)

(oto dowód ) na przyszłośc czytaj dokładnie


RE: Skarga na admina SZPARA - Kamil - 27-11-2011 23:35

Przykre.

Zamykam.