Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pilne - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Pilne (/temat-Pilne--6306)



Pilne - Kubala918 - 28-01-2012 00:54

Fake client. Connection was in idle state for 8 seconds - wyskakuje mi to kiedy chcę się zalogować na serwie, sprawdzałem na innych serwach i też nic ;/ Jeśli ktoś wie o co b to proszę pisać


RE: Pilne - Pablo - 28-01-2012 01:28

poklikalem chwile po sieci i nie znalazlem jakiejs jednoznazcnej odpowiedzi na Twoj problem.

Ogolnie opisuja ze blad ten moze wynikac z kilku powodow

1. Cos sie zmienilo u nas w dproto ale piszesz ze masz tak z innymi serwami wiec problem nie stoi po naszej stronie
2. Pisza ze tak moze dziac sie przez zmodyfikowane configi badz przez pobrane pliki ktore sie zassaly jak podlanczales sie do jakis dziwnych serwerwow
3. Pisza ze moze pomoc usuniecie clientregistry.blob ktory znajduje sie w glownym folderze z gra (zanim to zrobisz skopiuj sobie go dzies zebys ewentualnie mial co przywrocic)
4. A u jeszcze kogos innego zaczelo to dzialac po kontakcie z dostawca internetowym

Zadneej z powyzszych metod nie jestem pewien a powyzsze wypociny powstaly po 2 minutach spedzonych na googlach


RE: Pilne - CASPI - 28-01-2012 09:39

A ja spróbuje inaczej :D Próbowałeś Reinstalacji CS ??


RE: Pilne - endriu - 28-01-2012 11:38

możliwe że coś ze steam możesz mieć? ty steam czy ns ? -,-


RE: Pilne - Kubala918 - 28-01-2012 18:34

Pablo, ja szukałem w googlach i znalazłem 3 sposoby które są powalone i niedokładnie wytłumaczone i 1 który nie zadziałał, spróbuje zastosować to co napisałeś. Caspi nie nie reinstalowałem cs.a, ednriu mam ns (dzięki za tak szybki odzew )