Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Problem z pingiem na DeathRun - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Problem z pingiem na DeathRun (/temat-Problem-z-pingiem-na-DeathRun--6513)

Strony: 1 2


Problem z pingiem na DeathRun - Virtuoz - 08-02-2012 23:03

Ejj bo ja już nie ogarniam xD Słuchajcie ...
Gram na CoD wszystko ok , gram na 4fun git , gram na pb ok , gram na pm ok , a tu wchodzę na Deathrun i ping +200 oraz lagiiii ...
Co jest ziomki grane , może ktoś wie ?


RE: Problem z pingiem na DeathRun - zayQ - 09-02-2012 12:49

Sprawa prosta. Na DR jest dużo ludzi to trochę laguje, czasami też tak mam to muszę resetnąć kompa lub wylogować go, to pomaga :D


RE: Problem z pingiem na DeathRun - endriu - 09-02-2012 16:14

Ja jakoś nie mam lagów mój ping do 40 ;]


RE: Problem z pingiem na DeathRun - Virtuoz - 09-02-2012 17:13

Dobra endriu , ale ja się nie pytam kto jaki ma ping , tylko czy ktoś pomoże :)


RE: Problem z pingiem na DeathRun - Vix - 09-02-2012 18:26

Wiesz jakie endriu jest nie ? (spamer :) xD
tez tak kiedys mialem, ale przeminelo z czasem


RE: Problem z pingiem na DeathRun - endriu - 09-02-2012 18:34

Jestem OBOJNIAKIEM DLA CIEBIE PIZDUSIU ? (nie chce warna )
no wiesz chciałem sie pochwalić <cwaniak2>. ściągnij sobie program do oczyszczania kompa , pierw myślałem że to nic nie da ale jak robie tak raz na tydzień to ping spadł mi ponad o 50


RE: Problem z pingiem na DeathRun - Smile - 10-02-2012 08:32

Tutaj Endriu ma rację. Każdy program, który używa lub nie używa internetu pobiera pamięć RAM.
Pamięć RAM jest to wirtualna pamięć, która jak jest przepełniona zamula nawet CS. Najlepiej jak będziesz miał zamknięte programy, których nie używasz, a przy starcie kompa same się uruchamiają. Polecam też, aby dysk © był też nie zapełniony (Co najmniej połowa niech będzie wolna). No i pulpit też możesz oczyścić. Pobierz sobie jakiś program do oczyszczanie dysku. Każdy nawet pusty folder zamula kompa, ponieważ RAM musi ogarnąć każdy jeden plik na kompie.
Może kup sobie 1GB RAM'u więcej :P


RE: Problem z pingiem na DeathRun - Lisu - 18-02-2012 22:01

Na DeathRun jest full ludzi i skaczą pingi


RE: Problem z pingiem na DeathRun - Pablo - 18-02-2012 23:44

(10-02-2012 08:32)Smile napisał(a):  Tutaj Endriu ma rację. Każdy program, który używa lub nie używa internetu pobiera pamięć RAM.
Pamięć RAM jest to wirtualna pamięć, która jak jest przepełniona zamula nawet CS. Najlepiej jak będziesz miał zamknięte programy, których nie używasz, a przy starcie kompa same się uruchamiają. Polecam też, aby dysk © był też nie zapełniony (Co najmniej połowa niech będzie wolna). No i pulpit też możesz oczyścić. Pobierz sobie jakiś program do oczyszczanie dysku. Każdy nawet pusty folder zamula kompa, ponieważ RAM musi ogarnąć każdy jeden plik na kompie.
Może kup sobie 1GB RAM'u więcej :P

Jak nie znasz sie na rzeczy to lepiej sie nie wypowiadaj.

RAM - random accecs memory - pamięc o dostepie swobodnym , jest to pamiec fizyczna sluzaca do szybkiej wymiany informacji ( to tak w telegraficznym laickim skrocie). Za kazdy razem jak resetujesz komputer pamiec jest czyszczona.

Faktycznie ramu moze byc za malo ale nie objawia sie to tak ze na jednym serwerze gra dziala dobrze a na innym zle ;] Wiec teoria Smila o zbyt malej ilosci ramu jest wyssana z palca.

Dysk c nie musi byc pusty do polowy, nalezy pamietac zeby pozostawic dla systemu conajmniej 1 GB wolnego miejsca (moze byc mniej ale bywa to juz odczuwalne) ale to nadal nie jest problem wysokich pingow,

Sprawdz jakie procesy masz w menadzerze zadan, postaraj sie je zidentyfikowac i zakoncz wszystkie zbedne ktore korzystaja z polaczenia internetowego.

Wylacz a najlepiej usun wszystkie smieciowe toolbary ktore sie instaluja do przegladarek.
Sprawdz swoj sytem pod katem malware, spyware, trojanow i wirusow ( ja osobiscie uzywam Eset Nod antivirus i jestem bardzo zadowolony)

Mozesz jeszcze przeskanowac system takim programikiem jak registry booster wywala caly smietnik z rejestrow (bezpieczny, jeszcze nigdy mi sie nic nie stalo po jego uzyciu a juz kilka razy ozywil mi takie urzadzenia jak fax ktore kiedys z nieznanych przyczyn przestaly dzialac) no i mozesz zdefragmentowac rejestr co przyspieszy start twojego systemu operacyjnego.

Jezeli laczysz sie w domu po wifi to pamietaj ze straty takze moga wlasnie wystapic na tym typie polaczenia.

Niestety domomowe wifi ktore jest oparte na czestotliwosci 2.4 GHz jest dosyc podatne na zaklocenia poniewaz przez wysoka popularnosc wielu z sasiadow takze moze miec swoje sieci bezprzewodowe ktore wzajemnie sie zaklocaja (na 2.4 GHz tak naprawde sa tylko 3 niezalezne kanaly).

Sam router tez moze byc zrodlem podwyzszonych pingow.

Z tego co widze po IP to DR jest w innej kolokacji niz pozostale serwery wiec na laczach miedzyoperatorskich takze moga wystapic podwyzszone pingi.

ehhh w razie czego pytaj bo moglbym o tym pisac caly esej


RE: Problem z pingiem na DeathRun - Admin - 19-02-2012 03:38

Po zmianie IP nadal tak masz? ;o