Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na LosT - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga na LosT (/temat-Skarga-na-LosT--6613)



Skarga na LosT - [MK] Eryk - 16-02-2012 17:05

1. Twój nick podczas gry: [MK] Eryk
2. Data i czas zdarzenia, mapa na której miało miejsce zdarzenie: 16 lutego 2012 o godzinie 15:50
3. Nick admina: LosT
4. SSy, Demka i LOGI: [Obrazek: lostzx.jpg]

5. Świadkowie (jak mamy demko ssy, logi to ten punkt nie jest potrzebny): -----------------
6. Szczegółowy opis sytuacji: Admin daje wydłużonego bana 3x większego niż w regulaminie.
7. Link do amxbansa: http://www.deathrun.pl/bany/ban_list.php?bid=31750

Już mnie od dłuższego czasu denerwuje to, że administracja wydłuża bany 3x większe niż są zawarte w regulaminie, wejdą sobie na spect'a nawalają w graczy tak jak administrator ArtystaK oraz Gwiazdor. Mają gdzieś co mówią do nich gracze dokładniej o co ich proszą. Grożą banami tylko za to, że ktoś jest na tyle dobry i psuje im staty.
To się nie dzieję tylko na CoD, nasuwa się tylko 1 pytanie czy administracja zna regulamin? Wystarczy spojrzeć w amx ban i już śmiech bo co chwile inny odmiar czasu za tego samego bana.


RE: Skarga na LosT - Kamil - 16-02-2012 17:07

Jeżeli byłeś wcześniej upominany i miałeś w dupie to, co mówi admin, to dobrze zrobił.


RE: Skarga na LosT - ArtystaK - 16-02-2012 17:11

Eryk tobie ciągle cos nie pasuje adminom mowisz co maja robic do mnie tez masz wiecznie ococ sapy. Ciągle cie o bóg wie co czepiasz. Zawsze masz powód do zaczepki.
Jak dla mnie ban całkowicie słuszny.
I człowieku lepiej zemnie zejdz i z innych. Niechce tu gorzić ale ostrzec. Dość juz administraca ma twojego ciąglego wytykania błedów, mówienie co maja robic i ciągłych docinek.


RE: Skarga na LosT - [MK] Eryk - 16-02-2012 17:50

No bo mam administracja ma w d*pie za przeproszeniem regulamin a sam ArtystaK lepszy nie jesteś upominam administracje bo widać co tu się wyprawia serwer na psy schodzi bo nikt nie reaguje sam wiesz bo gramy sobie a tu cheater a ty to gdzieś miałeś dopiero Tiger coś zrobił.

__________________________________________________​_________________________

W sumie szkoda mi już na administracje nerwów która ma wszystko gdzieś tylko szpanuje adminem. Proszę o zablokowanie nicku na forum oraz w grze by nikt już się pode mnie nie podszywał.
Dziękuję i żegnam Was.

__________________________________________________​__________________________

A ty już taki do przodu nie bądź denerwujesz wszystkich obrażając ich i grożąc banem i Ty się dziwisz, że Ci błędy wytykam? Nadużywasz admina którego dostałeś w kredycie zaufania nawet informując H@ on miał to w dupie nawet nie chciał odpowiedzieć mi dlaczego nic nie zrobił przy tym jak widział Twoje nadużywanie admina.


RE: Skarga na LosT - Kamil - 16-02-2012 18:17

Perm na życzenie, temat zamykam.