Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
prośba o un-bana - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: prośba o un-bana (/temat-pro%C5%9Bba-o-un-bana--672)



prośba o un-bana - picek900 - 29-12-2010 17:29

dostałem bana za nic nie było wytłumaczenia ani i ile bedzie trwał ;/ .
może admin gangster by się wypowiedział bo dał mi bana za darmo. tylko dlatego ze ktoś nagrał demko jak gram i ładnie k@R@M

[MiniBANS] Dostales go permanentnie
[MiniBANS] Zbanowany nick : picek
[MiniBANS] Przyczyna : ' wejscie na banie


za takie coś ban na zawsze za to ze wbiłem na banie ? a skąd mogłem wiedzieć na ile go dostałem jak wczesniej jak mnie zbanował to nie pisało na ile zostałem zbanowany i za co ?


RE: prośba o un-bana - MaMoNieBIJtatY - 29-12-2010 18:00

Miałem tą samą sytuacje. Dostałem bana "przyczyna SS" ale nic nie miałem, Gangster daje bany bez powodu, albo nie lubi jak ktoś gra lepiej od niego..


RE: prośba o un-bana - Gangster - 29-12-2010 19:10

MaMoNieBIJtatY nie cwaniakuj bo dostałes ss, nawet AliaSs w logach może sprawdzić:)
a co do picka to kiedyś grałęś na aimie:)


RE: prośba o un-bana - MaMoNieBIJtatY - 29-12-2010 19:26

Po 1 nie cwaniakuje. Nigdy nie grałem i nie będę grac na czitach!!! to jest wersja csa zrobiona przez "sznajk3r"(wpisz w Google) . Czy mod który został zastosowany w tej wersji może być postrzegany jako "wh" "aim" ?? Po drugie nie możesz banować "picka" za to ze kiedyś grał na czymś tam. Przedstaw dowody.
Pozdrawiam!


RE: prośba o un-bana - Gwiazdor - 29-12-2010 21:31

MaMoNieBIJtatY widze, ze to kolejny dzielnicowy napinator : O Gangster nie daje banów za nic. Zrobil Ci ss, mial do tego prawo, bo w koncu na tym polega bycie adminem. Jest podejrzenie o wh - leca screeny. Co do picka - jesli wszedles na aktywnym banie, to sie nie dziwie, ze dostales kolejnego. Bardzo slusznie.


RE: prośba o un-bana - Gangster - 29-12-2010 22:21

zamykam sprawa wyjaśniona:)

/clozet