Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Turniej - > ankieta BF2 - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Turniej - > ankieta BF2 (/temat-Turniej-ankieta-BF2--6783)



Turniej - > ankieta BF2 - Gwiazdor - 27-02-2012 16:48

Witajcie. Na wstępie chciałem zaznaczyć, ze jestem trochę rozczarowany frekwencją dotyczącą zapisów na turniej. Szczerze mówiąc, myślałem, ze zainteresowanie tego typu konkursem będzie większe.

Do wczoraj, do godziny 23:59 można się było zapisywać na Turniej COD vs BF2. Od dzisiaj wszyscy gracze i forumowicze mogą zaznaczyć kogo chcą zobaczyć w tym turnieju. Prosiłbym, abyście nie kierowali się sympatią do graczy, tylko oceniali na podstawie umiejętności.
Jeśli chodzi o graczy reprezentujących serwer BF2 to macie do wyboru następujące osoby:

- Muri
- DeviLs
- patryk1704
- Smile
- Luki_Luki
- AdrianPDG
- *ProProrok*

5 osob z najwiekszymi wynikami bedzie reprezentować BF2.
Licze na Was i Wasze głosy! Prosze nie pisać zadnych postow w tym temacie, spam nie jest tutaj potrzebny. Za spam jak wiadomo, nagradzam warn'em.
Pozdrawiam
Gwiazda.


RE: Turniej - > ankieta BF2 - Smile - 27-02-2012 19:25

Przepraszam, że nie stosuje się do tego, aby nie odpowiadać, ale chciałbym zauważyć, że większość osób co zagłosowała w ankiecie zrobiła to chyba nie umyślnie lub z sympati. Mówie o tym, że jest tylko jedna osoba zaznaczona i nikt więcej. Dlatego prosiłbym, aby te osoby co zaznaczyły tylko jednego kandydata nie były brane pod uwagę podczas liczenia głosów. Proszę się nie wypowiadać do tego co napisałem, choć wiem, że dostanę notatkę od gwiazdora i/lub warna. Ale nie stety muszę się wypowiedzieć w tej kwestii.


RE: Turniej - > ankieta BF2 - abc - 03-06-2012 19:24

Kurwa każdy z nich jest tak słaby, że ja sam na nich wszystkich bym cały czas wygrywał. Bez steam, którego nie kupiłem przez 5 lat, mimo że jestem NON steamowskim zerem rozjebał bym ich z palcem w dupie. Nie mówcie mi, że nie wiem jak grają wiem doskonale bo grałem na tym syfie.. RZAL RZAL RZAL HAHAAHAHAH Mimo, że nie mam steam to grałem przez 5 lat bez cheatów i rozjebałbym ich z palcem w dupie!