Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Żegnajcie! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Żegnajcie! (/temat-%C5%BBegnajcie--7021)

Strony: 1 2


Żegnajcie! - Kaczorek ^^ - 19-03-2012 18:10

Witam drodzy forumowicze :( Nastała chwila, która musiała kiedyś nastać. Odchodzę. Nie będę się rozpisywał, bo i tak pewnie garstka ludzi to przeczyta i szkoda mojej klawiatury. Dziękuje Ci DiKey za danie mi szansy adminowania na tym cudownym serwerze oraz dziękuje graczom za dostarczenie humoru i za nie wściekanie się za banicje. Rangę można mi odebrać (lub jeśli administracja chce zostawić, ale do gry nie powrócę). Nie mam już CS'a i nie zamierza się, żebym zainstalował. Poszedłem na minecraft, BF3, SWOP <cwaniak>. Oraz mam prośbę do dzieci grających, bo przeglądam działy i płaczę. WEŹCIE SIĘ KURWA ZA NAUKĘ, BO WASZA SKŁADANIA WYGLĄDA JAK PODARTA KARTKA - NI TO ZŁOŻYĆ, NI TYM DUPĘ SOBIE PODETRZEĆ. Ostrzegam!

Dziękuje, pozdrawiam i życzę powodzonka wszystkim w życiu :) !


RE: Żegnajcie! - Vix - 19-03-2012 18:14

Narka :(
Mało rozmawialiśmy ze sobą ale znajomy to znajomy xD
narka i powodzenia w przyszłym życiu ;)


RE: Żegnajcie! - Mudzin - 19-03-2012 18:25

Narka szkoda ze odchodzisz :(

tak jak Vix napisal powodzienia w nowym zyciu ;)


RE: Żegnajcie! - Jontek1 - 19-03-2012 18:39

No żegnaj szkoda że odchodzisz:(


RE: Żegnajcie! - Kamil - 19-03-2012 19:01

Ale dramatyczna nazwa tematu


RE: Żegnajcie! - zayQ - 19-03-2012 19:56

Szkoda, bo serwer umiałeś rozbawić do łez. :D


RE: Żegnajcie! - Kaczorek ^^ - 19-03-2012 20:31

Pamiętam nasze dzwonienie po pizze, "admin paczajkę włączył". Na pewno trochę będzie mi za tym tęskno ;)


Edit: Znalazłem płytkę od CS'a, muszę się tylko dogadać z DiKeyem, żebym nie musiał wykupować VIP'a co miesiąc, bo raz na miesiąc wbije ;) Oczekujcie mnie. :P


RE: Żegnajcie! - Gwiazdor - 20-03-2012 10:00

Wszyscy kiedyś wrócicie.


RE: Żegnajcie! - Miłoszek - 20-03-2012 16:52

Ha ha pisał ,że już nigdy nie wróci ,a za kawałek ,że raz na miesiąc wejdzie bosze "zal".. Następny co myśli,że jest fajny pisząc takie coś...


RE: Żegnajcie! - Kaczorek ^^ - 20-03-2012 19:01

Fajny, bo napisałem, że ni będę grać? No może dla Ciebie to jest właśnie definicja słowa fajny. Ja mam człowieku prawie 20 lat, pracę, obowiązki, dziewczynę, pasje. Nie mam czasu grać w grę, która jest pokroju minecrafta (mówiąc o grafice). Po prostu już mnie to nie pociąga jak kiedyś. Mam płytę to czasem wbiję pogadać ze starą gwardią. Nie wiem co jest w tym "żałosnego" ;)