Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? (/temat-Jak-Ustawic-amx-COD-na-nasz-serwer--717)



Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - L@LeK - 31-12-2010 17:49

Jak ustawić COD na naszym serwerze tak aby działał i jak dodawaći usuwać klasy?


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - Admin - 31-12-2010 18:43

Chyba chodzi Ci o twój serwer? Bo na naszym wszystko jest zrobione :P


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - L@LeK - 31-12-2010 18:45

(31-12-2010 18:43)DiKey napisał(a):  Chyba chodzi Ci o twój serwer? Bo na naszym wszystko jest zrobione :P

tak wogóle mam kłopoty z połączeniem innych graczy, cfg amx mod itp. ;-/
zielony jestem w amx modzie
Upsss... przepraszam za nieportrzebny post bo problem już rozwiązałem dzięki postwoi Dikey'a "jak wrzucać pluginy" ale mam następny problem, jak się wtrąca klasy? :)


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - Admin - 02-01-2011 01:55

To jeszcze wyższa szkoła jazdy :) Musisz edytować źródło pluginu. Klas to pewnie nawet ja nie dodam, więc pozdro xD
Źródło, czyli plik *.sma - w przypadku CODa ma około 7000 linijek. Każdą klase musisz zdefiniować itp, oczywiście wszystko w PAWNie.


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - L@LeK - 02-01-2011 13:42

Ehhh próbowaółem jak dodawałem nową klase i chciałem przerobić plik .sma na .amxx to coś było nie tak jakaś luka nie dobra, zapisałem co ma opis i nazwe ale jakiś błąd jest lub coś trzeba dopisać ;/


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - kupa1234 - 04-01-2011 22:07

To tak plik .amxx nie przerobisz xD tylko .sma masz najnowszego qtm czy tego co ja? bo najnowszy ma osobne pliki do klas to moim zdaniem dno i zaśmiecanie potem FTP serwera no ale cóż :/. A co do klas to poucz się języka programowania bo jak jesteś zielony to serwa nie zrobisz :).


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - L@LeK - 05-01-2011 17:23

mam starego COD'a takiego co ty ale jak już wszystko zrobie to mi wyskakują błędy


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - kupa1234 - 07-01-2011 23:51

Ja nie mam już starego cod'a bo mam nową wersje xD tylko testuje ją na razie xD. A w starej wersji zawsze będziesz miał błędy ale serw będzie działał to po prostu wersja kijowa.


RE: Jak Ustawić amx COD na nasz serwer? - L@LeK - 08-01-2011 14:49

a podałbyś tą nową wersje, do niej link