Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
WIELKA PROPOZYCJA - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: WIELKA PROPOZYCJA (/temat-WIELKA-PROPOZYCJA--7289)



WIELKA PROPOZYCJA - PaineQ - 14-04-2012 17:11

Witam, otóż piszę taką propozycję dla dobra serverów, aby DiKey i Kamil byli h@ 2 serverów, a reszta przez nich wybrani na h@ i j@ , bo nie wiem czy zauważyliście, ale servery się pieprzą, a DK i K@MIL nie mają tyle czasu żeby to wszystko ogarnąć, więc co Wy na to? Można by jeszcze zrobić 2 sezon COD z nowymi klasami. Bo te stare już się nudzą.


RE: WIELKA PROPOZYCJA - Gwiazdor - 14-04-2012 17:46

Hm, jest Kamil i DiKey jako H@ i Pablo jako J@ i jakoś to idzie wszystko, nie mozna oczekiwać, ze będą się zajmować forum i serwerami 24/7. Chociaz przyznam szczerze, ze dostaję ciągle jakieś wiadomości na PW, np. problem z monetami w shopie. DiKey jest jeden i sam wszystko robi i załatwia, wiec nie ma się co dziwić, ze czasami trzeba czekać, az odpisze, albo cos aktywuje. Był pomysł z "opiekunem", ale DiKey stwierdził, ze nie ma osoby kompetentnej na to stanowisko. Wydaję mi się, ze Twój pomysł też zostanie odrzucony ;)


RE: WIELKA PROPOZYCJA - FaIL? - 14-04-2012 22:13

Mi się wydaje że to niepotrzebne robienie zamieszania..Jeszcze nigdy niewidziałem czegoś takiego na innych serverach..


RE: WIELKA PROPOZYCJA - Kamil - 14-04-2012 22:33

No pewnie, może jeszcze DiKey da komuś dostęp do bazy danych? >.<


RE: WIELKA PROPOZYCJA - 4EveR WhC - 22-04-2012 14:19

K@M!L - Niewątpliwie ale...dają rade..:)


RE: WIELKA PROPOZYCJA - oDsTobiasz - 08-05-2012 00:27

Zgadzam się z Kamilem. Może zaraz dodamy do sklepiku passy do ftp i hostingu? To raczej nie przejdzie.


RE: WIELKA PROPOZYCJA - Lajtowy Chomik - 18-07-2012 12:13

No w sumie racja :/... E tam, Dikey i tak ładnie ogarnia :)


RE: WIELKA PROPOZYCJA - Mistrzunio1916 - 18-07-2012 13:52

Ale myślę, że jeżeli DiKey dałby dostęp do FTP, jakieś zaufanej osobie, która ogarnia i ma dużo czasu, to czemu nie ?