Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Admin pro100wbanie - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Admin pro100wbanie (/temat-Admin-pro100wbanie--733)



Admin pro100wbanie - Kac - 01-01-2011 21:46

Witam wszystkich serdecznie.

A więc problem polega na tym iż nowy administrator lub "gm" jak kto woli niezbytnio załuguje na ta nagrode bycia gm-em, poniewaz np:
-za kazdym razem njak jest zobmiakiem zamienia sie w nemka
- robi cały czas jakies z***** swarmy ktore sa komplenie nierownie. 8 czy 10 nemkow na 2 czy nawet 1 surwa.
- kolejna sprawa ze bawi sie w jakies stopowanie i startowanie serrwa co bardzo denerwoje i utrudnia gre

Nie wiem dalczego tak to robie pomomo uprzedzen innych aby tak nie robil moze to dlatego ze ma adma od niedawana i sie bardzo podnieca.
Nie prosze o odebranie mu tego admina ale o upomnienie go gryz on bardzo denewuje i wcale nie umila gry na servie. Jednakze jest to miły gracz i prosze o opanowanie swoich emocji zwiazanych z adminem za serwie i normale uzytkowanie i zwalczania zombi ;)

Prosze o zwrócenie na to uwagi i życze dalszej miłej gry na servie. ;)


RE: Admin pro100wbanie - Kamil - 01-01-2011 22:25

To nie Tibia :D

Nie bardzo się orientuję na czym dokładnie polega gra na Zombie modzie, ale dzisiaj widziałem jak się slapował, żeby na jakąś kampę wbić, a to chyba nie jest do końca fair.


RE: Admin pro100wbanie - L@LeK - 02-01-2011 11:58

dla mnie to też nie pociecha jak np dawanie nemka jak dla mnie wolałbym żeby gra była normalna
jak infekcja to infekcja, jak swarm to swarm i mają grać nowe zombi jak chce mieć nemesis na infekcji to niech sam zaproponuje taką klase


RE: Admin pro100wbanie - pro100wbanie - 02-01-2011 16:59

Dobra przyznam sie do tych 2 pierwszych punktow ale do stopowania nie raz tak zrobilem bo nie wiedzialem co to jest ale nie ciagle nie przesadzaj...

@Edit: z tym nemkiem tez troche przesadziles ja ani razu nie dalem siobie nemka bez powodu zawsze sie pýtam czy moge jak juz cos...