Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Przywitania, pożegnania (/forum-Przywitania-pozegnania--31)
+---- Wątek: Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! (/temat-Tez-musze-sie-wkoncu-przywitac-lepiej-pozno-niz-wcale-D--7409)



Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! - DONT CRY - 01-05-2012 15:41

Serdecznie witam wszystkich . Postanowiłem, że w końcu muszę coś o sobie powiedzieć. Mam na imię Kacper, mam 15 lat i mieszkam w Walawie, ok.60 km. od Rzeszowa. Mój nick w grze to cwaniaK#, Gram w CS'a 3 lata z przerwami. Gram W piłkę nożną i to mnie kręci :P
Moje zainteresowania to głównie muzyka oraz różnego rodzaju sporty.


To chyba tyle jesli ktos ma jakieś pytania proszę pisać. Pozdrawiam, cwaniaK#


RE: Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! - Admin - 01-05-2012 19:27

Siema


RE: Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! - Nafleshowany Dawid - 01-05-2012 19:59

Siema jak na 15 lat to trochę słabo u Ciebie z ortografią w końcu piszesz wkoncu ? LOL


RE: Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! - rogallik9 - 01-05-2012 20:39

SsIiEeMmAaNnKkOo Cwaniak#

Liczę na to że będziemy razem wymiatać na surfie do póki nie usuną serwerowni ;DD


RE: Też muszę się wkońcu przywitać, lepiej późno niż wcale :D !! - Gwiazdor - 01-05-2012 21:56

Siemka ; )