Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Podanie na Admina. - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Podanie na Admina. (/temat-Podanie-na-Admina--7514)



Podanie na Admina. - lolek4312091 - 19-05-2012 19:57

1. Imię: Piotr
2. Nick na Serwerze: `Shadow.
3. Nick steam (jeśli posiadasz): Nie wydaje pieniędzy na gry.
4. Steam ID (jeśli posiadasz) oraz IP: IP zmienne.
5. Wiek, data urodzenia: 06.07.1992r.
6. Znajomość AMX (1-10): 7-8
7. Od kiedy grasz na serwerach DeathRun?: Praktycznie cały czas w CS'ie spędzam na deathrunie, a gram w CS'a 5 lat. Więc powiedzmy, że około 4 lat.
8. Ile czasu grasz na 3DR.pl ?: Kilka miesięcy.
9. Gdzie masz/miałeś admina?: Miałem admina na soccerjam Puchatek. Odszedłem bo założyciele tego serwa maja go w d**** za przeproszeniem...
10. Jak często odwiedzasz forum?: Szczerze mówiąc przychodzę wtedy kiedy tego potrzebuję.
11. Ile godzin dziennie grasz na serwerze: Zależy, czasami po 1h, czasami 2h albo i dłużej.
12. Kontakt (GG, skype): GG: 35267554 skype: body7711 (jestem rzadko na skypie)
13. Znasz i akceptujesz regulaminy forum, admina i serwera?: Pewnie.
14. Przydatne umiejętności: Czytanie ze zrozumieniem, szybkie pisanie, niezła znajomość AMX no i oczywiście pro BH ;>
15. Mieszkam w: Szczecinie
16. Miesięczne dofinansowanie (nieobowiązkowe): Nieobowiązkowe.
17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ: Po moich eksperymentach związanych z serwerem, zauważyłem, iż na serwerze jest ''chaos''. Co to znaczy ? To bardzo proste ! Wszelakie wyzwiska, ciągłe skracania i bugowania map, dużo spamu innymi słowy ''burdel''. A co jeszcze lepsze ? Admini rzadko wchodzą na serwer a ja mam czas, żeby w godzinach po południowo - wieczornych wchodzić na serwer i wszelaki sposób to ''ogarnąć'' a co za tym idzie znam komendy AMX'a, zasady adminowania i w jakikolwiek sposób spróbuje coś z tym zrobić.

Pozdrawiam,
Piotrek.


RE: Podanie na Admina. - ZaQ - 19-05-2012 22:39

brak podstawowych wymagań

Ludzie czytajcie REGULAMIN SKŁADANIA PODAŃ: http://www.deathrun.pl/temat-Nowe-zasady-skladania-podan--4446


@zamykam