Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D (/temat-No-co-Boisz-sie-konwersacji-Kamilku-D--7881)



No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - soQl - 05-08-2012 18:32

K@M!L napisał(a):Fajnie. A tego, że serwer dopiero co powstał i DiKey go "ulepsza" nie wziąłeś pod uwagę? No pewnie, że nie.

Cześć, fajnie się czytało.

Albo...

Właściwie to nie.

A co ulepszy? ;]
Powiedz mi, że napiszecie sami pluginy, że w ogóle jesteście kurwa w stanie to wykonać :D
Speedrun to serwer do którego trzeba mieć nielada umiejętności, wiem, bo sam w tym siedzę od samego początku. ;>
Pokaż mi, że umiesz czymkolwiek zarządzać, że potrafisz wykonywać proste czynności managementu jednocześnie operując psychologią. ;]
Nie potrafisz tego :D Żeby zarządzać czymkolwiek trzeba mieć doświadczenie. ;] Radzę Ci dobrze: nie traktuj graczy jak pierdolone maszynki do zdobywania pieniędzy, bo to też ludzie i w końcu się wkurwią. ;>
Jeśli ten serwer będzie lepszy od serwera nTigera (przy którym jestem, nTiger to mój kolega), wtedy dopiero uwierzę. ;]
Na dzień dzisiejszy macie stary i nieaktualny system, stare topki i stare współrzędne bytów końcowych na mapach.
Sam mapy nie przejdziesz bo nie umiesz, na SR jesteś po prostu ciotą i nie umiesz grać, nie wiesz nawet co to strafa a nikomu nie dasz admina aby postawił strefę, bo za tępy na to jesteś. ;]
Chyba, że ustawisz sobie grawitację lub noclip i wtedy Ci wszyscy zbugują rekordy :D
Zrób mi nowy system z kategoriami FPS oddzielnymi, specjalny moduł WhiteList z oddzielnymi tabelami danych, specjalne pluginy na serwer zmieniające tryb gry, liczące co skok ilość straf i obliczające synchronizację, mierzący szybkość gain, vmax i w pizdu innych wartości. Wtedy dopiero uwierzę, że jesteś coś wart.
Mogę szczerze powiedzieć, że na dzień dzisiejszy to wszystko Cię przerasta, nie jesteś w stanie zarządzać siecią, serwerami + SR, bo nie potrafisz.
Tak, to prowokacja. ;] Dobrze wiesz, że jestem gdzie indziej gdzie jest zajebiście, jestem na sieci której nawet pięt nie dorastasz, bo jak, skoro niczego nie umiesz lub Ci się nie chce? ;)
Taka prawda. Konkurencja Was zżera żywcem.
Pochwal się 30 serwerami jak sieć na której jestem ;]
Gdy tam przychodziłem było ich ledwo 6 ;>
Już nie będę Ci tutaj reklamował bo jeszcze się wkurwisz ;d
Ja jestem wesoły, a Ty zdesperowany ;]

Co, postanawiasz pokazać czego jesteś wart, czy popierdolić wszystko?
Powiem wprost: skończ waść i wstydu sobie samemu oszczędź, bo wszyscy mówią, że 3dr to gówno. W sumie to mają rację. ;]
GigaBytE` czyli Giga's został zbanowany na serwerze za rzekomy "trawka hack", on jest jednym z najlepszych wraz ze mną graczy na Speedrun. ;>

Pech, zero graczy, zero nowości, suchy i gówniany Speedrun.
Za czasów cs-enemy było to mniej rozwinięte, ale była ostra jazda na serwerze. ;]

Zróbcie sobie mapę, ahh... no tak. Nie macie mappera, nie stać Was na niego, ja jestem mapperem, ale Wam nie pomogę. No szkoda ;]

Videoreklama? Zrobiłbym Wam, ale gówna się nie chwytam bo zaśmierdnę. ;>
Wolę już nagrać Let'S Play z minecraft. ;]

Rozwinięta społeczność graczy SR na forum? Ja tutaj jestem incognito, więc niestety. ;D

Biedny K@M!L, zero humanizmu. H@H@ :D
No to tyle, życzę powodzenia. ;]

Pozdrawiają i udanych wylotów w pizdu życzą:
soQl - mapper, grafik, moviemaker, architekt wnętrz.
Giga's - czołówka graczy SR.
nTiger - programista, moviemaker, jeden z lepszych graczy.
hiroshima - administrator serwisu amxx.pl, współorganizator pierwszego SR na enemy.
qrNt - dawny eDi, dobry gracz SR.
kOOpZ - najlepszy na świecie moviemaker.
zan - jeden z lepszych polskich moviemakerów.
remik - zapalony gracz HNS.
akseon, flemeqa - jedni z najlepszych na świecie graczy Kreedz.

;]

PS. Tu masz kanał od Gigasa, pozdrawia Cię jeszcze raz i zażyczył sobie żebyś pooglądał, tylko uważaj, żebyś nie zmarł na epilepsję ;D
http://youtube.com/user/GigaSpeedrun/ ;]

Miłego oglądania, ciao xD


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - Kamil - 05-08-2012 19:07

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Radzę Ci dobrze: nie traktuj graczy jak pierdolone maszynki do zdobywania pieniędzy, bo to też ludzie i w końcu się wkurwią. ;>

Miło, że się wkurwiłeś, ale to czyni Cię jeszcze śmieszniejszym. Od kiedy nasze konta zostały przeniesione z cs-bwo, od kiedy przebijałem się przez wszystkie rangi aż do dnia dzisiejszego, NA TEJ SIECI NIE ZAROBIŁEM ANI GROSZA. Najpierw się dowiaduj, później praw kazania, które i tak nie mają sensu.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Jeśli ten serwer będzie lepszy od serwera nTigera (przy którym jestem, nTiger to mój kolega), wtedy dopiero uwierzę. ;]

Super, że jesteś przy koledze, powodzenia z serwerem, chuj nas to obchodzi.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Sam mapy nie przejdziesz bo nie umiesz, na SR jesteś po prostu ciotą i nie umiesz grać, nie wiesz nawet co to strafa a nikomu nie dasz admina aby postawił strefę, bo za tępy na to jesteś. ;]
Chyba, że ustawisz sobie grawitację lub noclip i wtedy Ci wszyscy zbugują rekordy :D

Owszem. Nie potrafię przechodzić mapy, nie potrafię BH, na SR jestem ciotą. Natomiast mam prywatne życie, znajomych i przyjaciół. Polecam, jeszcze większa frajda wyjść z kimś na zewnątrz, a nie nakurwiać w CS'a 24/7. Wyszedłeś na psychicznego no-lifa, który nie widzi świata poza internetem, przykro mi.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Zrób mi nowy system z kategoriami FPS oddzielnymi, specjalny moduł WhiteList z oddzielnymi tabelami danych, specjalne pluginy na serwer zmieniające tryb gry, liczące co skok ilość straf i obliczające synchronizację, mierzący szybkość gain, vmax i w pizdu innych wartości. Wtedy dopiero uwierzę, że jesteś coś wart.
Mogę szczerze powiedzieć, że na dzień dzisiejszy to wszystko Cię przerasta, nie jesteś w stanie zarządzać siecią, serwerami + SR, bo nie potrafisz.

Racja. I dlatego to DiKey zajmuje się tymi rzeczami, ja swoją rangą tylko świecę. I co, zazdrość dupę zżera? Bo dobrze pamiętam jak błagałeś, żeby Ci moda przywrócić, peace & yo.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Tak, to prowokacja. ;] Dobrze wiesz, że jestem gdzie indziej gdzie jest zajebiście, jestem na sieci której nawet pięt nie dorastasz, bo jak, skoro niczego nie umiesz lub Ci się nie chce? ;)
Taka prawda. Konkurencja Was zżera żywcem.

Trzeba mieć jakieś pojęcie co się dzieje w miejscach, do których nie masz dostępu. No ale co może wiedzieć taka niedorajda, która dla rangi da się wyruchać w dupę? No właśnie, nic.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Pochwal się 30 serwerami jak sieć na której jestem ;]
Gdy tam przychodziłem było ich ledwo 6 ;>
Już nie będę Ci tutaj reklamował bo jeszcze się wkurwisz ;d
Ja jestem wesoły, a Ty zdesperowany ;]

Ale mi koło chuja lata jakaś inna serwerownia, też możemy zrobić 30 serwerów, na których będzie grało średnio 2 graczy, ale po co? I nie, nie interesuje mnie adres, nie musisz mi udowadniać, że wszystkie serwery są u Was zapełnione. GÓWNO MNIE TO OBCHODZI, więc idź się wyżal mamie, nie mi.

Aha, dlaczego mam być zdesperowany? Wytłumacz mi to, bo chyba nie rozumiem. Bo mamy mało graczy na serwerach? No dobra, co z tego? Nic w te serwery pieniędzy nie wkładam, nic nie zyskuję. Wchodzę/gram/pomagam DiKeyowi z czystej przyjemności. Czy Ty nie masz prawdziwego życia, że dla Ciebie desperacja w internecie jest czymś normalnym?


(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Co, postanawiasz pokazać czego jesteś wart, czy popierdolić wszystko?
Powiem wprost: skończ waść i wstydu sobie samemu oszczędź, bo wszyscy mówią, że 3dr to gówno. W sumie to mają rację. ;]

Nie kradnij tekstów Rychowi, nie będziesz fajniejszy. Przyszedłeś się pośmiać, że mamy gorszą sieć? Okej, pośmiejemy się z Tobą, bo będzie Ci głupio. W zasadzie to powinno, bo jedyne co udowodniłeś to to, że mama powinna Ci internet odciąć. Albo nie, bo się powiesisz. :D

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  GigaBytE` czyli Giga's został zbanowany na serwerze za rzekomy "trawka hack", on jest jednym z najlepszych wraz ze mną graczy na Speedrun. ;>

Aha, dlaczego gracie, skoro serwer jest taki chujowy? No, w każdym razie zamiast napisać odwołanie czy cuś, najlepiej płakać jacy my źli i niedobrzy. I uprzedzę Cię - tak, rozumiem, że nie warto pisać odwołania na takim chujowym serwerze, jesteś przewidywalny.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Pech, zero graczy, zero nowości, suchy i gówniany Speedrun.
Za czasów cs-enemy było to mniej rozwinięte, ale była ostra jazda na serwerze. ;]

Rozumiem. Wytłumacz mi, ośle jebany (wybacz określenie, ale inaczej nazwać się Ciebie nie da ;d), po co tu wchodzisz i komentujesz? Żeby mnie powkurwiać? Żeby powiedzieć nam co o nas myślisz? A my mamy to w dupie, bo zdanie kogoś takiego jak Ty się tutaj nie liczy. Straciłeś moderatora i po prostu robisz to z czystej zawiści.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Zróbcie sobie mapę, ahh... no tak. Nie macie mappera, nie stać Was na niego, ja jestem mapperem, ale Wam nie pomogę. No szkoda ;]

Gdybyśmy mieli szukać mappera to wzięlibyśmy kogoś doświadczonego, a nie takiego pionka. Nie pomożesz nam? I co, mamy Cię prosić? Chyba Cię z butów wyzuło.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Videoreklama? Zrobiłbym Wam, ale gówna się nie chwytam bo zaśmierdnę. ;>

To co wyżej. Takich pionków nam nie potrzeba.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Rozwinięta społeczność graczy SR na forum? Ja tutaj jestem incognito, więc niestety. ;D

Proponuję najpierw sprawdzić co oznacza to słowo.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Biedny K@M!L, zero humanizmu. H@H@ :D

Aha. Przemyśl to i powtórz.

(05-08-2012 18:32)soQl napisał(a):  Pozdrawiają i udanych wylotów w pizdu życzą:
soQl - mapper, grafik, moviemaker, architekt wnętrz.
Giga's - czołówka graczy SR.
nTiger - programista, moviemaker, jeden z lepszych graczy.
hiroshima - administrator serwisu amxx.pl, współorganizator pierwszego SR na enemy.
qrNt - dawny eDi, dobry gracz SR.
kOOpZ - najlepszy na świecie moviemaker.
zan - jeden z lepszych polskich moviemakerów.
remik - zapalony gracz HNS.
akseon, flemeqa - jedni z najlepszych na świecie graczy Kreedz.

Dziękujemy, znajdźcie sobie dziewczyny, chłopaki. ; )

Nie zbanuję Cię, bo to nie ma sensu. Zaczniesz płakać, że nie potrafię przyjąć prawdy.

Chcesz odpowiedzieć to odpowiedz, ale dobrze zrobisz, jeśli dasz sobie spokój, bo Twój poziom rozmowy kurczy się zdanie po zdaniu. Przykro mi również, że musiałem się do niego zniżyć.

Cześć.


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - soQl - 05-08-2012 20:18

Haha, dobrze wiesz, że mam Ciebie w dupie, po prostu z góry Ci uświadamiam - jeśli twój sr ma być chujowy to nie zaczynaj xD
Dokładnie, przyszedłem Ciebie powkurwiać, tak jak Ty wkurwiłeś mnie ruchając mnie w dupsko razem z DiKeyem, gdy ja chciałem coś robić, wy skurwysyńsko mnie wyjebaliście. Ot co ;D
Wszyscy z Panów wymienionych powyżej wraz ze mną, mamy swoją drugą połówkę, a Ty? ;D
Człoweieku, zanim napisałem tego posta byłem dobre 5 godzin na podwórku, pomagałem koledze zamontować drzwi szklane, potem poszedłem na piwo z kolegami, poszedłem na chwilę do Agatki, mojej przyjaciółki i dopiero poszedłem do domu "przejazdem" by przy okazji napisać
Ci posta ;D Teraz właśnie wychodzę z domu, bo idę do kumpla załatwić wariator do mojej Aprilii RS ;D Chłopie co Ty możesz wiedzieć o moim prywatnym kurwa życiu :D
Ja się nie wkurwiam, ja się z Ciebie będę dożywotnio napierdalał. HAAHAHAHAHAH
Incognito jestem, bo tak naprawdę nikt mnie tutaj nie zna, jestem soQl i chuj komuś do tego kim jestem naprawdę ;D Mam swoje życie i Ty nie masz prawa wiedzieć o nim nic. ;D
A do domu przyszedłem głównie pomóc ojcu z wykańczaniem tarasu. ;]
Nie napisałem że zarabiasz na tym pieniądze. ;] Napisałem że je zdobywasz, bo z czegoś musisz kurwa ten bajzel opłacić, nie dostałeś tego za darmo ;D

K@M!L napisał(a):Racja. I dlatego to DiKey zajmuje się tymi rzeczami, ja swoją rangą tylko świecę. I co, zazdrość dupę zżera? Bo dobrze pamiętam jak błagałeś, żeby Ci moda przywrócić, peace & yo.

Haha świecisz? Wybacz, ale Ty swoją osobą tylko gasisz to forum, w takim razie po co Ci ten jebany napisik "Administrator"? ;>
Chłopie, sam teraz napisałeś jasno - NIE ROBISZ NIC :D

K@M!L napisał(a):Trzeba mieć jakieś pojęcie co się dzieje w miejscach, do których nie masz dostępu. No ale co może wiedzieć taka niedorajda, która dla rangi da się wyruchać w dupę? No właśnie, nic.


Hahah, wyruchaliście mnie w dupsko, sam się teraz przyznajesz matołku ;]
Dobrze chcialem, proponowałem to, to i tamto, a Wy mieliście to w dupie, nie zrobiliście z DiKeyem nic. No co. Jeżeli nie zarabiacie na sieci, to chcecie aby była wyżej wśród innych, innego powodu nie ma. ;D

K@M!L napisał(a):Ale mi koło chuja lata jakaś inna serwerownia, też możemy zrobić 30 serwerów, na których będzie grało średnio 2 graczy, ale po co? I nie, nie interesuje mnie adres, nie musisz mi udowadniać, że wszystkie serwery są u Was zapełnione. GÓWNO MNIE TO OBCHODZI, więc idź się wyżal mamie, nie mi.

Do matki nie pójdę, bo nie żyje, sorry memory.

K@M!L napisał(a):Rozumiem. Wytłumacz mi, ośle jebany (wybacz określenie, ale inaczej nazwać się Ciebie nie da ;d), po co tu wchodzisz i komentujesz? Żeby mnie powkurwiać? Żeby powiedzieć nam co o nas myślisz? A my mamy to w dupie, bo zdanie kogoś takiego jak Ty się tutaj nie liczy. Straciłeś moderatora i po prostu robisz to z czystej zawiści.

A Ty myślisz że po chuj tu przyszedłem? Masz rację, powkurwiać Cię deklu zapierdolony (wybacz za określenie, bo Ciebie się inaczej nie da nazwać), bo mi się nudzi. ;D
Moderator? Administrator? Po chuj mi jakiś jebany dopisek w moim profilu? ;D
Nie jestem "Administratorem", lecz administratorem który rzeczywiście się czymś zajmuje kretynie, w przeciwieństwie do Ciebie. ;]
Sam w końcu pisałeś, że kolorkiem to Ty tylko świecisz, a DiKey odwala za Ciebie robotę. ;D
DiKey powinien w takim razie dostać pochwałę, a Ty powinieneś stąd wylecieć w pizdu, bo co Ty tutaj robisz? No tak, przecież nic, hahaha. xD

Mój poziom rozmowy jest wybacz w tym momencie w 100% dopasowany do Twojej osoby, nie udawaj mądrali, bo wiem że nim nie jesteś. ;]
Chcesz zabłysnać? Zabłyśnij kurwa wiedzą, swoją robotą i czynami, nie nickiem. ;]

Jeszcze raz pozdrawiam. Ciao ;D


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - Kamil - 05-08-2012 20:42

Dobra, właściwie nie chce mi się cytować, bo szkoda mi czasu na takiego pionka. ;p

Zacznijmy od tego, że nikt nie ukrywał, że Cię wyrzuciliśmy. Traktowałeś to forum jak swoją własność, dyrygowałeś wszystkimi, więc wyleciałeś, proste.

Skoro jesteś tu po to, żeby mnie wkurwiać to tracisz czas, bo nie wzbudza we mnie żadnych emocji rozmowa przez internet z nieznaną mi osobą. Ale okej, rozumiem, że dla Ciebie to coś na porządku dziennym.

Nie interesuje mnie co zrobiłeś zanim tu przyszedłeś, co załatwiałeś do jakiego szmelca (Aprilia RS? To chyba 50, zgadza się? Haha, dawno nie jeździłem motorowerami, dawno przerzuciłem się na CBR'kę. A, skoro już się tak chwalimy, to chyba sobie kupię sportowe lampy tylne do MOJEGO - mojego, nie rodziców, golfa III - http://moto.allegro.pl/vw-golf-iii-3-lampy-tylne-lampa-tyl-nowe-tuning-i2527058856.html Ładne, prawda? :). Dobra, mniejsza z tym. W każdym razie fakt, nic nie wiem o Twoim życiu prywatnym i interesuje mnie ono tyle co nic, ale chwaląc się swoim pro elo skillem wychodzisz na no-lifera, wybacz.

A, napisałeś coś o drugiem połówce. Po co mam pisać, że tak, skoro i tak mi nie uwierzysz, jak ja Tobie? ; )

Ja ani nie zarabiam, ani nie zdobywam żadnych pieniędzy. Wszystko idzie na konto DiKeya, a ja, jak sam zauważyłeś, nic nie robię i nic z tego nie mam.

Z tą matką faktycznie trochę przesadziłem, bo sam nie lubię jak ktoś miesza w sprzeczki rodzinę - za to przepraszam. Nie musisz przyjmować, bo to też mam gdzieś :D

Aha, jeszcze jedno. DiKey dobrze wie co ja teraz robię na forum, że praktycznie odpowiadam tylko na forum, podrzucam mu jakieś propozycje i tyle. Sam nie wiem dlaczego mam rangę jaką mam (w sumie to administratora dałem sobie sam, tak dla picu), pewnie dlatego, że dawniej robiłem dużo więcej niż teraz.

W każdym razie 'wkurwianie mnie' Ci nie wychodzi. Trzeba zrozumieć, że jeśli ktoś ma drugą osobę w dupie, to ta druga osoba nie może na niego wpłynąć w jakikolwiek sposób. ; d

Arrivederci pachołku =D


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - soQl - 05-08-2012 21:10

http://www.motorcycle-showcase.com/wp-content/uploads/2011/10/Aprilia-RS250-3.jpg
Tak wygląda piękna Aprilia RS 250 ;]
Nie moja akurat, nie mam zamiaru pokazywać Ci zdjęcia mojej aprilki, bo jeszcze zechcesz mi tym swoim gównianym golfem wyjechać z podrzędnej. ;]
Kiedyś gdy będziesz stać w korku z miłą chęcią Ci pomacham. ;>
Nie jestem na tyle bogaty, by mieć odrazu Hondę czy Hayabussę, ale Aprilka mi odpowiada jak najlepiej, fajna, szybka, fajną ma konstrukcję i się nie psuje praktycznie w ogóle ;)

Przeprosiny przyjęte, bo co jak co, jesteśmy tylko ludźmi. ;]

Pro elo skillem się chwalę, bo potrafię zachować swój pro elo skill jednocześnie troszcząc się o swoje życie. ;D

Co do wkurwiania, na pewno zająłem Ci trochę czasu, co jest na pewno wkurwiające xD

Teraz zajmę się swoimi sprawami, a Ty zajmij swoimi i do cholery rusz ten Speedrun :D
Au revoir :*


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - Kamil - 05-08-2012 21:22

W sumie racja, mój golf jest gówniany. Chociaż nie, nie gówniany, bo 200 już się nim bujnąłem, ale zdezelowany jak najbardziej. Ale czego tu chcieć za 2300zł, na lepsze mnie nie stać, bo kupiłem za swoje, a dopiero skończyłem szkołę i roboty jeszcze nie mam ;p

Btw. Jak się ma GPS i radio CB to stanie w korkach jest praktycznie niemożliwe :D


Nie wkurwiła mnie strata czasu, bo i tak zmulam. :D


Czyli co, koniec tematu?

Adiós


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - thexen - 22-09-2012 18:29

xDxDxDxD

ale krutko piszecie

sory za błąd "krótko"


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - ZaQ - 22-09-2012 19:58

KURWA MAC NIE POWSTRZYMAM SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYPIERDOLE WAM KIEDYS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PATRZCIE KURWA NA DATY !!!!!!!!!

TO JEST KURWA ARCHIWUM, NIE DOSC ZE KURWA NIE PISZESZ NA TEMAT CZYLI SPAMUJESZ JESZCZE ROBISZ TO W TEMACIE KTORY BYL PISANY W PIZDU TEMU

@ Sorry PABLO ( bo pewnie ty w to wejdziesz jako 1) , ale ja normalnie juz nie moge FARBA i ten to odgrzewaja kotlety na kazdym kroku ja juz normalnie nie mam cierplowosci


RE: No co? Boisz się konwersacji Kamilku? :D - Pablo - 22-09-2012 20:14

odgrzewanie kotleta
/close