Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Stare wątki - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Stare wątki (/temat-Stare-watki--8208)



Stare wątki - MYTHBUSTERS - 31-10-2012 16:00

Propozycja do drogiej administracji :) ... niektórzy widzę żeby sobie nabić pościki dają absurdalne i nie potrzebne komentarze do poradników i postów napisanych wieki wieki temu ... moja propozycja brzmi następująco, aby pozamykać te poradniki i uniemożliwić ich komentowanie, a dana osoba która by chciała podziękować autorowi niech po prostu da mu reputke ... wprowadziłbym też jakiś tzw. "limit czasowy" żeby stare wątki się automatycznie zamykały ... w celu wyżej napisanym przeze mnie ;/

Kwestie co do tego czy to zrealizujecie czy nie zostawiam wam :) ... to tylko moja propozycja.

Pozdrawiam Myth :*


RE: Stare wątki - xsardas™ - 31-10-2012 17:10

Jestem Za czeba zamknąć stare wątki żeby nie nabijali sobie postów niektórzy.


RE: Stare wątki - Farba - 31-10-2012 17:29

Dobry pomysł Myth bo to bez sensu że nowi nabijają sobie posty w starych wątkach.


RE: Stare wątki - ZaQ - 31-10-2012 20:02

technicznie to ma pozytywne aspekty, ale wy sami to robicie i to dosyc często, szczegolnie w podaniach ktore nie maja sensu i piszecie sobie "do kosza" - po co ?? a no wlasnie po to zeby nabic posta .....


RE: Stare wątki - MYTHBUSTERS - 31-10-2012 20:16

Mnie to nie dotyczy mam nadzieje zaq co? :D ... 90% moich postów mają jakiś sens :P ... i żeby uratować też ten post dopowiem że ... może by się jakieś nagrody za to "rozdrapywanie starych ran (wątków w tym przypadku)" dawało :)


RE: Stare wątki - ZaQ - 31-10-2012 21:16

wlasnie zaczynam to robic juz 1 ofiare mam, a co do twoich 1 slow to ciebie to tez dotyczy, kocham twoj styl bo jest taki jak moj kiedys, ale bez sensu wpisywac w podanie goscia z 1 postem głupie posty nie majace sensu, to jest tylko dla MODA, h@, j@, admina DR ktorzy zamykaja i usuwaja wiec rusz dupsk i napisz do PABLO bo on daje rangi i jest duze prawdopodobienstwo ze on ci da a nie DiKey ... i wtedy bedziesz zamykam ....


RE: Stare wątki - WSRH - 01-11-2012 10:49

Dobry pomysł. Farba przypomnę Ci że ty też tak robiłeś jak zamknąłem twoje pierwsze podanie... :)


RE: Stare wątki - ^QapSel. *.* - 01-11-2012 11:59

Ja jestem na TAK .
Ale nie, że by był limit czasowy, tylko żeby Administratorzy zamykali, bo są też ważne tematy, które się nie rozwiążą np. w Tydzień tylko mogą trwać dłużej .

Niech H@, J@, S@ wezmą się za siebie, i pozamykają te wszystkie, tematy.

Tyle z mojej strony.


RE: Stare wątki - Kamil - 01-11-2012 16:48

(01-11-2012 11:59)^QapSel. *.* napisał(a):  Niech H@, J@, S@ wezmą się za siebie, i pozamykają te wszystkie, tematy.

Żeby zamykać tematy powinniśmy się chyba wziąć za forum, nie za siebie. Ale co ja tam wiem...