Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
NO ! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: NO ! (/temat-NO--8495)

Strony: 1 2


NO ! - towik.. - 14-12-2012 21:58

1. Imię:Dawid
2. Nick na Serwerze:towik
3. Nick steam (jeśli posiadasz):Muri97x
4. Steam ID (jeśli posiadasz) oraz IP:83.25.33.191,VALVE_0:4:807828981
5. Wiek, data urodzenia:1995.06.9 17 lat
6. Znajomość AMX (1-10):8/10
7. Od kiedy grasz w CSa? ze 3 lat
8. Ile czasu grasz na 3DR.pl ?1,5 roku
9. Gdzie masz/miałeś admina?zajawka,trupiarnia.forum "tak miłlem na cs-gra.
10. Jak często odwiedzasz forum?czytam prawie kazdy post zwiazany z 4fun
11. Ile godzin dziennie grasz na serwerze:2-4godz dzień
12. Kontakt (GG, skype):gg:12233090.A skeyp Damian.rakoczy/8
13. Znasz i akceptujesz regulaminy forum, admina i serwera?tak.

14. Przydatne umiejętności: Kazda osobe sprawdzalbym na spect.pomagam adminom w trzymaniu porzadku.Mam dobry kontakt z graczami oraz z adminami serwerow.
Moje podejrzenia co do cziterow zgadzaja sie w 90 %

15. Mieszkam w lipiec
16. Miesięczne dofinansowanie (nieobowiązkowe):daje 11,7zl
17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ: lupie grac na tym serwie i lupie jak jest dużo osób a nie lupie jak wpije bot i każdego jedzie.

tyle jestem na tak A wy !!!


RE: NO ! - Pablo - 14-12-2012 22:29

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee​eeeeee


RE: NO ! - Maf - 14-12-2012 22:31

(14-12-2012 21:58)towik.. napisał(a):  9. Gdzie masz/miałeś admina?zajawka,trupiarnia.forum "tak miłlem na cs-gra.
Moje podejrzenia co do cziterow zgadzaja sie w 90 %
17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ: lupie grac na tym serwie i lupie jak jest dużo osób a nie lupie jak wpije bot i każdego jedzie.

-.-;o Boże, człowieku ten post jest zbędny, to spam, twoje ostatnie zgłoszenie zamknięto więc z tym też pewnie tak będzie.

Nie okłamuj nas że masz 17 lat bo gdybyś je miał nie pisał byś takich błędów: miłlem, nie lupie jak wpije bot.

Nie!

ps. proponowałbym temat od razu zamknąć bo zjadą się nabijacze postów.


RE: NO ! - ZaQ - 14-12-2012 22:39

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE​EEE


RE: NO ! - Farba - 14-12-2012 23:10

Omg towik czy ty sie nie umiesz poddac, meczysz nas tymi podaniami od ok. 2 tygodni.
Caly czas masz same negatywy a ty nic i skladasz podanie za podaniem. Nie wiem chyba trzeba jakis limit podan na np. tydzien zrobic bo to jest bez sensu.
Czlowieku myslisz ze jak sobie robisz jaja to dostaniesz admina.
Kazdy by ci sie bal dac tego admina po zobaczeniu twojego pisma i tego co tu robisz bo od razu pomyslalby ze (za przeproszeniem) rozpieprzysz caly serwer.
Twoja ortografia, pismo, bledy i to co robisz na tym forum sprawiaja ze tych co na to patrza az bola oczy.
Ale tu z naszych uwag sobie nic nie robisz i skladasz podanie za podaniem, robisz bledy za bledami, piszesz zdania nie majace sensu, wypowiadasz sie we wlasnych podaniach itp. itd.
Po prostu nie wiem o co ci chodz, nasze uwagi masz gleboko w czterech literach i nie wiem czy ty to wszystko robisz dla zabawy, widzac nasze obuzenie OBURZENIE masz ubaw po pachy czy co. Po prostu cie nie rozumiem. Pewnie my sie tu produkujemy, tlumaczymy ci a ty tylko hahahahagahhahahh itd. Ale dobra.
Ja mam dla ciebie tylko jedna rade - Ogarnij sie !!! i przestan pisac te bezsensowne podania bo ja juz nie wytrzymuje tego.
Te twoje podania to zenada, jedynym ich plusem jest to ze mozna sie pismiac.
No i to by bylo na tyle pozdrawiam i mam nadzieje ze wezmiesz sobie moje slowa do serca i przestaniesz sobie robic jaja z tej serwerowni.

A i moja odpowiedz to oczywiscie kategoryczne NIE


Wow to chyba moj najdluzszy post:D


RE: NO ! - Kamil - 14-12-2012 23:45

Tak oryginalna nazwa tematu, że aż jestem na ta.......... hahahahaha, chciałbyś.

Nie.


RE: NO ! - Gwiazdor - 15-12-2012 00:25

Jestem na TAK, pozdrawiam.


RE: NO ! - xsardas™ - 15-12-2012 09:17

Na NIE powodów jest wiele np. reprutaka -8 to chyba o czymś świadczy.


RE: NO ! - MYTHBUSTERS - 15-12-2012 22:05

Heh podoba mi się najbardziej w tym podaniu chyba to zdanie ...

"Moje podejrzenia co do cziterow zgadzaja sie w 90 %"
A na jakiej podstawie to osądzasz???

Nie będę się rozpisywał tak obszernie jak kolega Farba ... lub ZaQ bo szkoda czasu, wszyscy wiedzą że ten człowiek jest mądry, piękny, z marzeniami ... ja tam bym mu dał to TAK ... na taki okres próbny go damy :D

Podsumowanie:

Chętnie bym go zobaczył w akcji więc dam na TAK a co mi tam :)


RE: NO ! - towik.. - 19-12-2012 11:38

.sory

(14-12-2012 21:58)towik.. napisał(a):  1. Imię:Dawid
2. Nick na Serwerze:towik
3. Nick steam (jeśli posiadasz):Muri97x
4. Steam ID (jeśli posiadasz) oraz IP:83.25.33.191,VALVE_0:4:807828981
5. Wiek, data urodzenia:1995.06.9 17 lat
6. Znajomość AMX (1-10):8/10
7. Od kiedy grasz w CSa? ze 3 lat
8. Ile czasu grasz na 3DR.pl ?1,5 roku
9. Gdzie masz/miałeś admina?zajawka,trupiarnia.forum "tak miłlem na cs-gra.
10. Jak często odwiedzasz forum?czytam prawie kazdy post zwiazany z 4fun
11. Ile godzin dziennie grasz na serwerze:2-4godz dzień
12. Kontakt (GG, skype):gg:12233090.A skeyp Damian.rakoczy/8
13. Znasz i akceptujesz regulaminy forum, admina i serwera?tak.
uśuńcie to
14. Przydatne umiejętności: Kazda osobe sprawdzalbym na spect.pomagam adminom w trzymaniu porzadku.Mam dobry kontakt z graczami oraz z adminami serwerow.
Moje podejrzenia co do cziterow zgadzaja sie w 90 %

15. Mieszkam w lipiec
16. Miesięczne dofinansowanie (nieobowiązkowe):daje 11,7zl
17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ: lupie grac na tym serwie i lupie jak jest dużo osób a nie lupie jak wpije bot i każdego jedzie.

tyle jestem na tak A wy !!!