Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na admina - Farba XD - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga na admina - Farba XD (/temat-Skarga-na-admina-Farba-XD--8516)



Skarga na admina - Farba XD - Plpolak19 - 19-12-2012 20:20

1. Twój nick podczas gry: Plpolak19
2. Data i czas zdarzenia, mapa na której miało miejsce zdarzenie: prawie cały czas na każdej mapie
3. Nick admina: Farba
4. Szczegółowy opis sytuacji: Nie zwraca na nic uwagi, mówię mu że np. że ktoś na aim_map strzela z respa to go nie zbanuje, mówię, że łazi ktoś po txt nie reaguje, mówię, że widzę czitera nie reaguje. I nie piszcie tu żebym mówił pisz na u@ bo ja mu tak pisze a on nic.
5. Dowody: nie mam jak tego zrobić przecież
Dziękuję i Dowidzenia xD


RE: Skarga na admina - Farba XD - WSRH - 19-12-2012 20:47

Nie masz dowodów to skarga nie ważna przynajmniej powiedz kto był na mapce, ale trzeba przyznać, że czasami farba naprawdę nic nie robi nie zwraca na nic uwagi, ale jest dobrym adminem...


RE: Skarga na admina - Farba XD - brewaosde - 19-12-2012 20:48

Ale to zależy nieraz napisz mu kilka razy o tym to wtedy ogarnie.


Nieraz pewnie łapie zwieche i tyle każdemu sie może zdarzyć.


RE: Skarga na admina - Farba XD - Farba - 19-12-2012 21:39

Dobra to ja sie wypowiem.
Po pierwsze brak dowodow wiec skarga niewazna;)
A tak naprawde jestem tylko czlowiekiem i nie moge wszystkiego wylapac, czasami zdarza sie ze czegos nie zauwaze ale jest tak sporadycznie.
A teraz 2 sprawa ty mowisz ze piszesz mi ze ktos strzela z respa a sam to robisz a w wiekszosci przypadkow twoje oskarzanie o strzelanie z respa jest nieprawda, bo piszesz to tylko po to zeby ktos dostal bana za nic.
Piszesz mi na u@ to rowniez jest prawda choc nie do konca bo czasami sie zdarzy ze napiszesz cos sensownego a w wiekszosci to obrazasz mnie na nim piszac "palo" " cioto" itp ale ja nie pszesadzam i z tego powodu ze cie znam nie daje ci za to bana.
Piszesz ze ktos ma chity a to juz jest najszczersza prawda i ja to widze i od razu ta osobe sprawdzam jednak w wiekszosci to nie prawda gdyz oskarzasz ich dlatego ze cie zabili.

A teraz sprawa z txt ktorej nie rozumiem, bo gdy zobacze kogos kto lazi po txt od razu daje mu bana. Poza tym juz 2 razy ode mnie za to dostales bana wiec nie wiem czego sie czepiasz.

Do tego w wiekszosci wypadkow gdy mi napiszesz ze ktos lamie regulamin to ja to sprawdzam i jezeli jest to prawda to daje bana lub ostrzegam ta osobe bo mogla nie wiedziec ale jezeli to nieprawda to co ja mam dac bana na podstawie twoich komentarzy ktore niekoniecznie musza byc prawdziwe.

Wiec podsumowujac uwazam ze jest to skarga nie sluszna i nie poparta dowodami wiec prosze kogos gdy juz sie wszyscy wypowiedza. o zamkniecie gdyz nie bede zamykal skarg na siebie. Jednak poczekajcie az sie wszyscy wypowiedza:)



Pozdrawiam


RE: Skarga na admina - Farba XD - Gwiazdor - 19-12-2012 21:48

Przestańmy robić dramaty z takich pierdół. Polak, admin to też gracz, nie jest w stanie wszystkiego wyłapać, a nie może bazować tylko na tym co TY mu piszesz na u@. Gdyby każdy admin banował za podejrzenia, które ktoś mu pisze na temat innego gracza, to na serwie graliby tylko admini, bo reszta byłaby pobanowana.
/zamykam