Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na admina Farba - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Skarga na admina Farba (/temat-Skarga-na-admina-Farba--8530)



Skarga na admina Farba - Plpolak19 - 21-12-2012 18:44

1. Twój nick podczas gry: Plpolak19
2. Data i czas zdarzenia, mapa na której miało miejsce zdarzenie: 21.12.12 o godzinie 17:38 , cs_wiocha
3. Nick admina: Farba
4. SSy, Demka i LOGI: http://www.3dr.pl/ssy/?nick=Plpolak19
5. Świadkowie (jak mamy demko ssy, logi to ten punkt nie jest potrzebny):
6. Szczegółowy opis sytuacji: Admin dał mi bana (permanentnego) , pod pretekstem, że mam jakiegoś czita. A to tylko dlatego, że słabiej mu idzie gra i że raz go zabiłem. To od razu Najlepszy Gracz Cs'a poczuł się urażony i mi musiał dać bana. Bardzo proszę o ub i okiełznanie tego byka (rozdawacza banów) ;) .
Dziekuję, Dowidzenia i Wesołych Świąt .


RE: Skarga na admina Farba - mag!k aka Faja. - 21-12-2012 18:55

I po co ta skarga? Admin ma prawo i moze robic Ci ss'y kiedy chce i ile razy chce...Grales podejrzanie to Cie sprawdził, tyle odemnie.Skarga niesłuszna.


RE: Skarga na admina Farba - biszkopt - 21-12-2012 19:43

Tu powinno być prośba o ub i wstawnie fot a nie skarga ,
Moim zdaniem skarga nie uzasadniona i nie potrzebna :)


RE: Skarga na admina Farba - Farba - 21-12-2012 20:17

Kolego to juz koleja bezsensowna skarga w twoim wykonaniu. Bardzo cie prosze nie pisz takich skarg ,ktore nie sa uzasadnione, bo jezeli dowodami maja byc ssy to ja przepraszam.
A druga sprawa ja moge zrobic ci ssy kiedy chce i ile razy chce i nie robie ich bo lepiej ci idzie tylko zeby sprawdzic czy grasz fair.
A w twoim wypadku wydawalo mi sie dziwne ze strzelales bez celownika i za kazdym razem trafiales.
Tyle z mojej strony.
Prosze o zamkniecie tematu jak juz wszyscy sie wypowiedza, bo nie bede zamykal skarg na siebie:)


RE: Skarga na admina Farba - MYTHBUSTERS - 21-12-2012 20:58

Nie dość że skarga niesłuszna ... to jeszcze okazujesz brak szacunku do danego admina. Nie mówię że masz się do niego zwracać jak do Boga, swojego Pana (itd itp) ale admin to też człowiek i musisz zdać sobie z tego sprawę że nie każde jego podejrzenie musi okazać się prawdziwe ... ale to nie powód, żebyś go wyzywał na forum, bo myślisz że na forum wszystko ci wolno. Skarga niesłuszna ... niech ktoś to zamknie :)


RE: Skarga na admina Farba - WSRH - 21-12-2012 21:44

Farba miał prawo zrobić Ci ss'y i bez sensu jest ta skarga. Nie wiem po co marnowałeś na nią czas. Skarga niesłuszna wstaw ssy jak będą czyste to dostaniesz ub...


RE: Skarga na admina Farba - RZEZNIK - 22-12-2012 13:35

PO 1 tu sa ss'y i sa czyste masz ub