Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pracownik miesiąca xd - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Pracownik miesiąca xd (/temat-Pracownik-miesiaca-xd--8653)



Pracownik miesiąca xd - Plpolak19 - 02-01-2013 21:01

Siemka
Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby uatrakcyjnić to nasze forum. Polega on na tym, że tak jak jest w normalnej pracy, czy gdzie indziej byłby tutaj co miesiąc wyłaniany pracownik miesiąca. Nie mówię o tym, że użytkownicy, by głosowali na kogoś takiego, większość by wybrała albo najbardziej znaną i lubianą osobę, czy zrobiła by se jaja. Chodzi tu oto, że użytkownik, który :
- bardzo dobrze udziela się na forum,
- pisze sensowne posty,
- jest w miarę bez warnów i skarg,
- pomaga innym,
- jest często aktywny,
dostałby jakąś nagrodę typu : 5 czy tam 10 monet na konto, Vip na ileś dni czy premka ( to już sami najważniejsi admini muszą to uzgodnić, najlepszym rozwiązaniem byłyby monety, bo można z nimi zrobić co się chce ;p ). Oprócz tego taki użytkownik mógłby otrzymać przy swoim nicku odznakę "Użytkownik miesiąca".
Tu nie chodzi o wywalanie pieniędzy w błoto. Taka rzecz uatrakcyjniła by forum, serwerownię.
Dzięki niej użytkownicy:
- udzielali by się więcej na forum,
- lepiej by się zachowywali ( bez skarg )
- byliby często aktywni, co oznacza, że interesowali by się różnymi rzeczami na forum (Vip, premium)

Można by też zrobić coś takiego na każdym serwerze, z mniejszą kwotą do nagrody. Bo tak to jedna osoba na forum na miesiąc to trochę za mało.

Tak czy owak, proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


RE: Pracownik miesiąca xd - Kamil - 02-01-2013 22:05

A jak ktoś nie zagłosuje na mnie to ma bana


RE: Pracownik miesiąca xd - ZaQ - 02-01-2013 22:37

haha :D K@M!L dobre :D:D

Ale pomysl wydaje sie zarąbisty ;) ;)


RE: Pracownik miesiąca xd - snoofy - 02-01-2013 22:54

Ładnie to wymyśliłeś :D
Ja jak najbardziej na tak, to może być fajne ;)


RE: Pracownik miesiąca xd - Farba - 02-01-2013 23:03

Mi tez sie podoba ;)


RE: Pracownik miesiąca xd - MYTHBUSTERS - 03-01-2013 10:51

Thank you ... thank you very much :D

A co do pomysłu to dosyć ciekawy, nie spotkałem się z nim jeszcze wcześniej i szczerze mówiąc to nie wiem w jakim stopniu to naprawdę wpłynie na forum ... no ale spróbować nie szkodzi :)
Mam co do tego pomysłu mieszane uczucia ... pewnie ewentualne głosowania (czy jak wy tam chcecie tego pracownika miesiąca wyłonić) będą powodami wielu kłótni, sprzeczek ... banów :D ... no ale co tam ... ja jestem na TAK :)

Pozdrawiam Myth :*


RE: Pracownik miesiąca xd - Darkness - 03-01-2013 17:18

Pomysł wydaję się ciekawy, lecz może zrobić do tego ciekawsze nagrody oraz lepsze kategorie (Najlepszy Grafik, Najdłuższy VIP, Najlepszy Admin Miesiąca itd..)


RE: Pracownik miesiąca xd - Cwaniak - 14-01-2013 00:23

Polak widac ze wpadasz na pardzo dobre pomysly. Ten pomysl mi sie podoba:-D


RE: Pracownik miesiąca xd - Plpolak19 - 26-02-2013 21:50

/refersh to co z tym ?