Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Blokada fps - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Blokada fps (/temat-Blokada-fps--8715)



Blokada fps - MYTHBUSTERS - 11-01-2013 17:02

Witam. Chciałbym dzisiaj zaproponować takie cóś ... które widzę na niektórych serwerach speedrun ... mianowicie blokada fps.

Jak to działa?
To proste, jest to ustawiona maksymalna ilość fps na danego gracza, jeżeli jakiś gracz przekroczy daną wartość fps (powiedzmy 200) i ma ponad 200 fps ... automatycznie go wywala z serwera na tak długo, aż nie zmieni swojej wartości fps na mniejszą.

Dlaczego to miało być wprowadzone?
Ponieważ ok. (moje prywatne obserwacje) 20% graczy na dr potrafią dobrze wykonać bh ... a pozostałe 80% jakby to powiedzieć ... idzie sobie przez mapę, albo stara się nauczyć bh ... niestety możliwość nauki im się zabiera, ponieważ te 20% skończą mapę w 20 - 30s a oni ledwo co z respa wychodzą :)

Pewnie pomyślicie że od tego jest speedrun bla bla bla itd
Otóż myślę że nie ... ponieważ speedrun jest oblężony praktycznie cały czas ... to po pierwsze, po drugie po prostu serwer deathrun bardziej odpowiada większości graczom.

Jeżeli by tą blokadę wprowadzać to proponowałbym max 150 fps


RE: Blokada fps - xsardas™ - 11-01-2013 17:13

Mytsh dobry pomysł :D choć ja u siebie na kompie moge mieć właśnie 200fps więc proponował bym dać blokade na 200fps bo i tak tyle gracze mają fpsów zawsze od 120-200 .


RE: Blokada fps - ZaQ - 11-01-2013 17:14

po1 przemciu, to jest DR, a uczyc sie moga na Speedrunie gdzie nie ma Terrorysty i jest swoboda, po za tym duza liczba graczy uwielbia maxowac FPS na 333

Moglbym sie rozpisac na ten temat ale ni jak mi sie nie chce, jedno Ci powiem:

NIE MA TAKIEJ OPCJI BLOKADY FPS na serverze DR !!!
Chcesz sie nauczyc ?? zrob sobie na NS autoBH i sam poskacz na byle jakiej mapie

@close