Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
[Minecraft] Potrzebna ekipa! - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: [Minecraft] Potrzebna ekipa! (/temat-Minecraft-Potrzebna-ekipa--8734)

Strony: 1 2


[Minecraft] Potrzebna ekipa! - Kamil - 13-01-2013 19:41

Witajcie ;p

Mam dwie wiadomości.

Pierwsza, niezbyt miła dla tych, którzy czekają na serwer MC - wspólnie z DiKeyem stwierdziliśmy, że obecna mapa jest po prostu cienka, więc postanowiliśmy ją usunąć i stworzyć nową. Czas do startu serwera nieco się przedłuży, ale postaramy się wynagrodzić Wam to dobrą mapą.

Teraz druga sprawa - wszem i wobec ogłaszam nabór na budowniczych. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy przy tworzeniu mapy. Póki co razem z DiKeyem przygotujemy ogólnie miasto, żeby nie tracić na to czasu kiedy już zbierzemy ekipę. Wymagań nie ma dużo, ale 'byle hołoty' nie przyjmiemy xD Więc tak:

- nie będzie granic wiekowych, ale jeśli ktoś będzie pajacował/trollował/zachowywał się jak dziecko, wyleci i wyłapie bana
- wymagany jest program Mumble, mikrofon mile widziany (mam gdzieś to, czy przeszliście mutację, więc wstydzić się nie musicie ;P Ale ofc specjalne piszczenie, głupie gadanie zalicza się do pajacowania)
- umiejętność budowania w MC, kreatywność, bezproblemowa praca w grupie - to są żelazne wymagania

Okej, jeśli ktoś chce dołączyć, niech napisze mi PW. W wiadomości umieśćcie swój wiek (nie będę odrzucał młodszych kandydatów, ale wolę mieć świadomość z kim pracuję), doświadczenie z MC i, co najważniejsze, przykładową pracę stworzoną przez Was w Majnkrafcie. I z góry uprzedzam, że jeżeli ktoś spróbuje mnie oszukać i wyśle cudzą pracę, a w grze będzie tworzył zwyczajne gówna, to skończy się jego przygoda z tą siecią serwerów.

Limit kandydatów to 5, chyba że znajdzie się więcej dobrych architektów, to nagniemy zasady.

@@Jeśli o czymś zapomniałem to edytuję, a jak napisałem coś niezrozumiale to napiszcie mi o tym, bo oglądam mecz i nie skupiam się na tym, co piszę xD


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - Plpolak19 - 13-01-2013 19:47

Ja od dawna gram w Minecraft, ogarniam, sądzę, że nawet nieźle buduję, miałem parę sukcesów xD. Bardzo chętnie pomogę w tworzeniu tej mapy ( dodam,że robiłem to już na kilku serwerach ).

Pozdrawiam narka

P.S.
@ K@M!L
Jaki mecz ? Kto z kim ? xD


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - KoXu|Kusa - 13-01-2013 21:29

Ja się bym zgłosił ale nie bo przeczesz tylko Maf się tym zajmuje

Pozdrawiam Kusa


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - ZaQ - 13-01-2013 22:48

ja skombinuje kolege, on tez jest niezly w te klocki ;) ja bym pomogl, ale czasu nie mam :D


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - Marqiu - 13-01-2013 23:00

no ja tez moge sie przydac, tym kolega to ja wlasnie jestem i moge pomoc z klockami :P


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - mag!k aka Faja. - 13-01-2013 23:18

Jak jestescie zainteresowani to piszcie PW do Kamila a nie tutaj spamujecie.


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - Plpolak19 - 13-01-2013 23:46

Tylko ze Kamil wszystko ignoruje xD, sam nawet pisał ze nie odpowiada na gg i pw.


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - Kamil - 14-01-2013 01:44

Jakbyś nie pisał tak idiotycznych PW to bym odpisywał


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - Plpolak19 - 14-01-2013 09:37

No, ale dla Ciebie wszystko jest idiotyczne xD . Byle co bym nie napisał ;o


RE: [Minecraft] Potrzebna ekipa! - Kamil - 14-01-2013 13:02

Ehh, mam zacytować? Niech inni ocenią czy to nie jest idiotyczne. ; )