Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Zabieranie Vipa po określonej ilości banów (/temat-Zabieranie-Vipa-po-okre%C5%9Blonej-ilo%C5%9Bci-banow--8870)



Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - Maf - 28-01-2013 17:02

Witam,

Mam propozycję: Zabierania VIP graczom którzy osiągnęli jakąś liczbę banów np. 10.

Ostatnio zauważyłem że serwerowe dzieci vip (te najaktywniejsze) mają po 20 banów!

Będzie to ułatwienie dla serwera gdyż dzieci które kupują za pieniądze rodziców vipa - skracają, spamują na y@, drą się itp. itd. Zbanowane dzieci = Korzyści dla środowiska. Nowi porządni gracze itd.

Można też zrobić [usuwam ten dodatek ;)]

Co wy na to ? ;)


RE: Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - oPoK - 28-01-2013 17:12

Na tak ale zakaz grania na serwie to przesada...


RE: Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - WSRH - 28-01-2013 17:29

No chyba żartujesz gracze mogą mieć banów, a banów. To na pewno nie przejdzie bo to jest bez sensu...


RE: Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - mag!k aka Faja. - 28-01-2013 17:34

Ktoś dostanie 10 banów za ping i ma mieć odebranego vipa? Bez przesady. Jestem na Nie.


RE: Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - Plpolak19 - 28-01-2013 17:43

W jednym sensie, jest to dobry pomysł, dzieci kupują Vipa i łamią regulamin, a danie bana nie za wiele pomoże.

Moim zdaniem jak ktoś dostanie 10x bana np. na dzień to może mieć odebranego Vipa.

A ten drugi pomysł, to radzę Ci usunąć z tematu :D. To nie przejdzie. Wyobraź to sobie. Inni dostają co chwilę bany za txt, walenie z respa, ping, podszywki czy miny. I za coś takiego dostać "perma" na tą serwerownie ? :P To już pozostawiam bez komentarza.

Ale pierwszy pomysł jest ok, tylko trzeba wprowadzić odpowiednie poprawki :).

Pozdrawiam


RE: Zabieranie Vipa po określonej ilości banów - ZaQ - 28-01-2013 18:10

odpada... Gośc za to płaci i ma swawolke, ma wszystko w dupie, ok - regulamin regulaminem, ale on dostaje bana za jego łamanie, ale nie mozna mu zabrac vipa bo on za to płaci ;)


@archiwum