Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Propozycja - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Propozycja (/temat-Propozycja--8957)



Propozycja - Plpolak19 - 10-02-2013 12:11

Witam

Wpadłem na ten pomysł dzięki Dikeyowi, który planował zrobić dział o muzyce "Nuta dnia" itp.

A więc tak. Skoro będzie ta "Nuta dnia", to można by było ją podawać wieczorem. Dlaczego ?

Otóż, wtedy każdy gracz, mógłby zgadywać co to by była za nuta. Oczywiście bez spamu. Za odgadnięcie ( a to już jest trochę trudne ) mógłby coś dostać np. nw, automatycznie + czy 2, czy odznakę.

Odznaki ? Hmm.

Też myślałem nad tym i mam propozycje, żeby na forum wprowadzić odznaki. Dawali ją by Ci wyżsi rangą, do jakiego stopnia, to już nie ode mnie zależy. Odznaki by były wyświetlane, przy avatarze. Można by ustalić limit, np. 10 odznak - 1 moneta.

Oczywiście pomyślicie - głupi pomysł, zamieszanie. Wiem. Ale gdybyśmy od razu dawali monety za zgadnięcie " Nuty dnia ", wyobraźcie sobie, co by się tam, działo. A odznaki, to normalnie by były taką formą waluty, ale inaczej rozumianej ^^.

Można by ( jeżeli Wam to nie pasuje z nutą dnia ) po prostu zgadywać liczbę i wieczorem by była pokazywana, kto zgadł.

No, teraz wypowiadajcie się na ten temat. Modyfikujcie mój pomysł :P.

Pozdrawiam


RE: Propozycja - MYTHBUSTERS - 10-02-2013 14:10

Hmm równie dobrze można dawać zamiast jakiś odznak ... 0.10 monet ... ten sam efekt ... a mniej pierdzielenia się.


RE: Propozycja - Admin - 11-02-2013 00:59

TrackID albo inny program do rozpoznawania muzyki i koniec zabawy :D
Chyba, że byłyby tam same remixy. Ale ogólnie to ma być kącik gdzie taką nutę można przesłuchać i pobrać, a nie zgadywać ;P


RE: Propozycja - Słodki` ^^ - 11-02-2013 16:06

A planujesz jakieś nagrody dla osoby która da "nutę dnia"?


RE: Propozycja - Plpolak19 - 11-02-2013 16:29

Dikey, źle mnie zrozumiałeś.....

Żadnej muzyki nie będzie puszczanej. Nic typu zgadnij tytuł. Tylko, "jaka piosenka będzie dziś ?", a wieczorem podawana. O to mi chodziło.


RE: Propozycja - Admin - 12-02-2013 16:41

Aaaaaa no to pozdro, szansa na trafienie mniejsza niż w totolotku


RE: Propozycja - Plpolak19 - 12-02-2013 16:45

No, ale by chyba były jakieś podpowiedzi, rodzaj muzyki. Co tam wymyślisz. Wykonawca, albo po prostu jakieś słowo. To by urozmaiciło forum.

Jak nie chcesz muzyki to może być jakaś liczba, nawet zwierzę :)


RE: Propozycja - Kamil - 12-02-2013 17:26

Konkursy na tego typu forach powinny mieć jakiś związek z tematyką. Zróbmy na forum dotyczącym sieci CS'a konkurs o zwierzętach. Ja pierdolę.


RE: Propozycja - Plpolak19 - 26-02-2013 21:48

/refresh :D