Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jakiś tipilik - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Jakiś tipilik (/temat-Jaki%C5%9B-tipilik--8992)



Jakiś tipilik - KoXu|Kusa - 16-02-2013 12:48

1. Twój nick podczas gry: Skaler
2. Data i czas zdarzenia, mapa na której miało miejsce zdarzenie: Przed chwilką
[b]3. Nick admina:
tipliki
4. SSy, Demka i LOGI VALVE_0:4:1369195580
[*]c) LOG z konsoli
5. Świadkowie (jak mamy demko ssy, logi to ten punkt nie jest potrzebny): Ludzie na serwerze
6. Szczegółowy opis sytuacji: Wbiłem na serwer ludzie mi piszą żebym zmienił mapke bo już trwa ponad 40 min . Dałem vote wszystko zmieniłem na mapke deathrun_dust2011 . Dwie minuty potem ten admin wbił nie wiem kto to jest i dał vote na zmiane mapy oczywiście na artica mówiłem mu że ta mapa była dwie mapy wcześniej ale on nic nie słuchał tylko odrazu zmienił . Co to ma być ja się pytam ?


RE: Jakiś tipilik - Tiplik - 16-02-2013 12:50

A ja sie pytam skąd ty masz tutaj admina, nie będzie mi jakiś typasek mowił co mam robic dałem vote na zmiane mapy bo osob ubywało i było pozytywne, wiec sie zapytałem jakie mapki dać, powiedzieli mi żebym dał arctica i pro2 wiec dałem do vote i wybrali arctica. Nie wiem co planujesz ale nie uda Ci się, troszke dłużej tutaj gram


RE: Jakiś tipilik - KoXu|Kusa - 16-02-2013 12:56

Ja tutaj jestem już prawie 3 lata na serwerze a 2 lata adminem . A ty to kto kurwa zapłaciłeś komuś i ci dał admina boshe co za ciota NIE ROZUMIESZ ŻE NIE MOŻESZ ZMIENIAĆ NA TĄ SAMĄ MAPE CO BYŁA MAPE TEMU


RE: Jakiś tipilik - ZaQ - 16-02-2013 13:18

Wiesz Kusa, ty chyba wróciłes po problemach z nim i dam Ci taką radę: Nie pisz w jego sprawie bo było takich tematow ze 20 dot. tiplika i nic ... Napisz mi na PW to ci coś może wiecej powiem ;0


RE: Jakiś tipilik - Miłoszek - 16-02-2013 18:01

Co to wgl za gościu??? Nigdy się z nim spotkałem. Nie można robić takich akcji i walczyć admin z adminem następnym razem zbanuj go za naganne zachowanie na serwerze.


RE: Jakiś tipilik - ZaQ - 16-02-2013 18:32

DiKey zabierzesz mu w końcu tego admina ?


RE: Jakiś tipilik - biszkopt - 16-02-2013 21:49

Kusa chyba za dużo sobie dodałeś wiosen na serwerowni ;3

tiplik obódziłeś się ze snu ziomowego ?
Troszku więcej pokory i kultury mój mily ...


RE: Jakiś tipilik - LoMo - 16-02-2013 22:47

DiKey'u weź mu admina -.-


RE: Jakiś tipilik - Tiplik - 17-02-2013 15:32

Tak ponieważ ja wchodze na serwer tylko gdy jest mało graczy, nie zabierając slota na serwerze ponieważ to jest zbędne. Przy okazji ja tylko zmieniłem mapke po wejsciu na serwer, dałem sprawiedliwe vote i wielki płacz :'c? Gdybyście normalnie do tego podchodzili było by wszystko w porządku a takto ..


RE: Jakiś tipilik - KoXu|Kusa - 17-02-2013 15:58

admin został zabrany
/zamykejszyn :D