Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Skarga na Tiplika - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Skarga na Tiplika (/temat-Skarga-na-Tiplika--8996)



Skarga na Tiplika - xsardas™ - 17-02-2013 12:18

1. Twój nick podczas gry: xsardas
2. Data i czas zdarzenia, mapa na której miało miejsce zdarzenie:około 19:30 16.02.2013 , mapa Dr_govno
3. Nick admina: Tiplik
4. SSy, Demka i LOGI:
c) LOG z konsoli :
http://speedy.sh/967eh/hl-2002-01-01-12-33-17-87.bmp

5. Świadkowie : gracze na serwie co grali wtedy
6. Szczegółowy opis sytuacji: Wchodze na serwer a tu wszyscy skracają a Tiplik nic sobie z tego nie robi tylko sobie gra oczywiście jak weszłem na serwer do to dałem bany tym co skracali a tiplik robił jakieś bezsensowne vote czy zmiana mapy bo skracają wyszło że TAK a on nadal sobie nic z tego nie robił i mapka trwała dalej [ to po co robił vote jak i tak nie zmienił ??] i jeszcze jak mu napisałem że nie umie zapanować nad tym żeby nie skracali to odpisał mi że ja jestem od tego a nie on a [skoro ma admina to od czego on jest chyba od pilnowania i banowania] to widać na ss http://speedy.sh/967eh/hl-2002-01-01-12-33-17-87.bmp
7. Link do amxbansa: nie dostałem bana.

Jego zachowanie jest karygodne przeklina na serwie i nic nie robi gdy skracają

Wnosze o zabranie mu admina którego Dikey powinien mu już dawno zabrać bo nie grał już długo
Ps. Sory że tak późno napisałem skarge bo zdarzenie zaszło wczoraj ale nie mogłem wczoraj tego zrobić


RE: Skarga na Tiplika - LoMo - 17-02-2013 12:57

Była już jedna skarga, więc tylko pozostaje DiKey'owi odebrać mu admina :).


RE: Skarga na Tiplika - KoXu|Kusa - 17-02-2013 13:19

Ja proponuje dać mu bana :)


RE: Skarga na Tiplika - biszkopt - 17-02-2013 13:34

Ten chłopczyk jest jakiś upośledzony?

Brać admina bo psuje reputacje i szacunek do innych.
A potem dziwić się, że gracze są hamscy do adminów....


RE: Skarga na Tiplika - KoXu|Kusa - 17-02-2013 13:42

Biszkopt ja tylko czekam jak wejdzie na serwer :D
I Będzie skarga na mnie :D


RE: Skarga na Tiplika - Tiplik - 17-02-2013 15:38

Nie wiem gdzie skróciłem na tej mapie, powinieneś mnie dokładniej obserwować :'c, a przy okazji skoro ty banowałeś to po co ja miałem się w to angażować, ja dałem vote na zmiane mapy, było pozytywne ale skoro był wielki płacz z twojej strony nie zmieniłem tej mapy i pozostało Ci banować. Widze że śmieszni ludzie zabieraja się za smieszne ssy i demka :.


RE: Skarga na Tiplika - xsardas™ - 17-02-2013 15:48

1.Nic ci nie pisałem że skracałeś
2. wszełem na serwer i wszyscy skracali a ty sobie grałeś nie reagowałeś
3.nikt nie płakał że zmieniasz mape [ gadałem ci coś ??? mogłeś zmieniać nic ci nie pisałem żebyś nie zmieniał]
4.Śmieszny SS śmieszny to jesteś ty bo weszłem na serwer napisałem ci że nie umiesz przypilnowac ich a ty mi odpisałeś że ja jestem od pilnowanie a nie ty
Czytaj uważniej


RE: Skarga na Tiplika - KoXu|Kusa - 17-02-2013 15:56

Admin został zabrany
/zamykejszyn