Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Jak powstała serwerownia DeathRun.pl? - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Jak powstała serwerownia DeathRun.pl? (/temat-Jak-powstala-serwerownia-DeathRun-pl--9040)



Jak powstała serwerownia DeathRun.pl? - Plpolak19 - 25-02-2013 17:14

Witam

Mam takie pytanie : Jak powstała serwerownia DeathRun ?

To pytanie kieruję oczywiście do Dikeya, ale Ci co choć trochę wiedzą na ten temat też niech się wypowiedzą.

Dlaczego nie na PW ? Ponieważ interesuje to wiele osób i wolałbym, żeby to było publiczne xD. W przyszłości planuję też utworzyć jakąś serwerownię, ale za bardzo nie wiem, jak się za to zabrać ( hosting, forum itp. ).

Tak, więc dzięki za starania.

Pozdrawiam.


RE: Pytanko - ZaQ - 25-02-2013 17:42

To było tak:

DiKey z babcią robił super Majonezik i pewien osobnik bardzo się na ten Majonez Babuni kwapił, wiec postanowił sprzedać swoją sieć na allegro i kupić troszke tego majonezku. DiKey zobaczył tą oferte na allegro i zawołał K@M!LA, który w owym czasie był bogaty. Kupił sieć, a wspomniany wczesniej osobnik dostał Majonez, zjadł go i wpadł w taki nałóg, ze DiKey daje teraz adminy za frikasa, bo trzyma sieć ze sprzedazy Majonezu uzaleznionemu klientowi.


RE: Pytanko - Gwiazdor - 25-02-2013 17:45

Ja myślę, że to było tak: Dikey sobie siedział, pił piwko i pomyślał " a jebne sobie serwa", a słowo ciałem się stało i jebnął.


RE: Pytanko - Kamil - 25-02-2013 19:14

MAJONEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!11!1!1oneo​ne!1!1!1jeden!1raz


RE: Pytanko - Admin - 25-02-2013 20:16

Haha może kiedyś jak się upije przed komputerem i nie będę wiedział co robić to opisze początki sieci ;x


RE: Jak powstała serwerownia DeathRun.pl? - mintalek2 - 31-07-2013 17:22

Aj lajk majonez, a zwłaszcza ten DiKey'a i jego babuni nigga