Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Nie działa - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: Nie działa (/temat-Nie-dziala--9175)

Strony: 1 2


Nie działa - Plpolak19 - 16-03-2013 20:53

Witam

Przejdę od razu do sedna. Kupiłem sobie dzisiaj nowe słuchawki z mikrofonem. Słuchawki działają cacy, ale już o mikrofonie nie mogę tego powiedzieć. W ogóle mnie nie słychać. Podgłaszałem, podłączałem i różne rzeczy z nim robiłem i nic. Wchodziłem w Panel Sterowania itp. Dodam, że ten sam problem z moimi wcześniejszymi słuchawkami.
Na Skype też sprawdzałem rozmowę próbną, ale tak jak już pisałem - cisza.

Tak, więc proszę o Waszą pomoc. Odpowiem już na pytanie, że szukałem po najróżniejszych stronach i filmikach i nic nie mogę zrobić. Dlatego właśnie piszę ten temat.

Odpowiedź, która mi pomoże, poprzez rozwiązanie mojego problemu, nagrodzę 2+, a może i więcej :D.

Pozdrawiam


RE: Nie działa - Farba - 16-03-2013 21:07

Wchodzisz w panel sterowanie i tam masz urzadzenia i drukarki(czy jakos tak), wchodzisz tam i tam patrzysz jakie mikrofony masz podlaczone. Jeden z nich jest ustawiony jako podstawowy i ty musisz zaznaczyc ten od twoich sluchawek jako podstawowy.

Jak nie bedziesz umial to jutro przyjde do Cb i ci to zrobie;)


RE: Nie działa - Kamil - 16-03-2013 21:12

Jaka karta dźwiękowa? Realtek?


RE: Nie działa - Plpolak19 - 16-03-2013 21:15

Tak, realtek.


RE: Nie działa - xsardas™ - 16-03-2013 21:28

http://www.youtube.com/watch?v=5dmyW0_bmhc
Potem w cs w opcjach dajesz "voice" czy jakoś tak i tam dajesz wszystko na full a potem klikasz "test mikrofonu" i gadasz coś do niego. Jak nie pomoże to znam też inny sposób ale nie chce mi sie go pisać bo jest długi.


RE: Nie działa - MYTHBUSTERS - 17-03-2013 04:00

Najczęściej spotykanym błędem jest nieodznaczenie "wycisz" w panelu sterowania>dźwięki i urządzenia audio>zaawansowane, tam musisz znaleźć mikrofon i zrobić co trzeba ;)


RE: Nie działa - Admin - 04-04-2013 16:27

Albo w słuchawkach masz opcje wyciszenia mikrofonu w postaci przycisku...


RE: Nie działa - Plpolak19 - 04-04-2013 16:28

Sprawdzałem...

To co pomoże ktoś ?

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ, że na laptopie wszystko działa wyśmienicie i słuchawki i mikro.


RE: Nie działa - Admin - 04-04-2013 16:31

To wbijaj na mumble z lapka!
Wejdź w panel sterowania i tam zobacz które urządzenie masz jako domyślne.


RE: Nie działa - ZaQ - 04-04-2013 17:34

hmm jak juz napisales, ze dzialaja na laptopie to na penwo nie jest to wina sluchawek. Sprawdz czy nie masz zaznaczone "Stereo mix" jako domyslne nagrywanie dzwieku. Jezeli wiesz o co mi chodzi to dobrze, a jak nie to napisz. (taki ptaszek xD zaznaczone ponizej Microfonu musi byc zaznaczony, jesli bedzie w innym miejscu to zle)

W najgorszym przypadku to uraz mechaniczny gniazda :( Masz zintegrowana karte dzwiekowo na plycie glownej w PC czy masz oddzielna karte PCI?