Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Brak zakupionej klasy premium. - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Dział sklepu (/forum-Dzial-sklepu--69)
+---- Wątek: Brak zakupionej klasy premium. (/temat-Brak-zakupionej-klasy-premium--9191)



Brak zakupionej klasy premium. - Madeej - 18-03-2013 18:29

Witam, wiem że to nie ten dział za pewnie ale mam problem z klasą premium Matrix. A mianowicie to zakupiłem go dzisiaj normalnie z klas premium, wpisuje w konsoli setinfo_pw "*********" i nie mogło być pomyłki ponieważ skopiowałem. Czekam już dłużej niż godzinę zmieniano już parę mapek a tu nadal nie mam więc prosze o pomoc!!
Nick w grze Madeej


RE: Brak zakupionej klasy premium. - Plpolak19 - 18-03-2013 18:57

Na ile kupiłeś tą klasę ?
Jeżeli kupiłeś na jeden dzień, czy dwa, to Dikey Ci ją musi aktywować.
Pamiętasz, że w setinfo _pw "twojehaslo" jesy spacja przed _ i przed hasłem ? sprawdź jeszcze kilka razy, jak nadal nie działa to pisz do Dikeya.


RE: Brak zakupionej klasy premium. - MYTHBUSTERS - 19-03-2013 07:44

Kurwa! Przestańcie te oczywistości wypisywać ... tylko żeby posta sobie nabić, pewnie nawet gościu nie wie, kim jest DiKey ... bo pierwszy raz na forum siedzi tutaj, a jak nawet wie, to chyba nie jest on małą dzidzią którą trzeba trzymać za rączkę i trzymać jego pisiora kiedy szcza do kibla! Boże święty Polak ... pisze czarno na białym, że skopiował tą formułkę dobrze, więc trzeba mu na słowo wierzyć że ten podpunkt mamy z głowy jeżeli chodzi o wytłumaczenie tegoż problemu nieprawdaż?

Tyle miałem do powiedzenia, co do madeeja, to raczej szybciej będzie jak sam zobaczy ten post, niż mu przedstawisz problem na PW ... więc troszkę cierpliwości, a na pewno będzie git :D


RE: Brak zakupionej klasy premium. - Miłoszek - 19-03-2013 12:03

Myth ogaru trochę co? On jest nowy więc trochę bardziej uprzejmie ..


RE: Brak zakupionej klasy premium. - Admin - 19-03-2013 15:21

Sprawa wyjaśniona, zamek.