Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
ZIP jest tu! :) - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Przywitania, pożegnania (/forum-Przywitania-pozegnania--31)
+---- Wątek: ZIP jest tu! :) (/temat-ZIP-jest-tu--9335)



ZIP jest tu! :) - (Z)(I)(P) - 02-04-2013 22:08

No siemanko. ; )

Na serwerze mój nick to (Z)(I)(P), ale na imię mam Paweł i niedawno skończyłem osiemnastkę, więc już jest gdzie faje zakupić. :P
Generalnie to zajmuję się nauką w drugiej klasie liceum o profilu humanistycznym, lubię czytać książki, dobre filmy, czy też wypić z kolegami i się odseparować od tych wszystkich problemów, które ścigają każdego z nas. : ) Na serwerze założyłem już kiedyś podobny temat, ale to było dwa lata temu, teraz chcę o sobie przypomnieć, więc wybaczcie mi to. :D
Sam nie wiem, nie potrafię pisać o sobie - jak macie pytania, walcie. :D



RE: ZIP jest tu! :) - Plpolak19 - 02-04-2013 22:18

Co zrobił byś gdybyś za rogiem swojego bloku znalazł na papierku kromkę chleba i marsa ?

A tak po za tym to elo.


RE: ZIP jest tu! :) - MYTHBUSTERS - 02-04-2013 23:18

Ja to mam kilka pytań ...

1) Czy jeżeli znalazłbyś 20zł na ziemi to czy byś wydał to na kupno jeżozwierza w najbliższym zoologicznym i uzbrojony w to przecudne zwierze napadłbyś na bank?
- Inna odpowiedź

2) Co sądzisz na temat mutacji moszny u przeciętnego osobnika płci męskiej po pierwszej polucji nocnej?

3) Czy byłbyś w stanie odpowiedzieć mi na pytanie "Ile jest os na przeciętnym plasterku polędwicy wiedząc, że żeruje na nim już stado słabo rozgarniętych surykatek?"

Może moje pytania przedstawiają mnie w twoich oczach jako człowieka inteligentnego, pięknego, z marzeniami ... pedała, ale jestem człowiekiem o tej porze dnia słabo rozgarniętym, myślącym że teraz jest godzina 29:18 i pomijając fakt że to mój najdłuższy post w tzw "Przywitalni" sądzę i jestem również zaszczycony faktem, że jest mi niezmiernie miło powiedzieć ci ... Cześć ;)


RE: ZIP jest tu! :) - xsardas™ - 03-04-2013 07:32

Siema


RE: ZIP jest tu! :) - .:FaTal1Ty:. - 03-04-2013 13:23

Myth i Polak mogliście sobie darować takie głupie i bez sensowne pytania!!!!! Co tak naprawdę nic nie wniosły do tego by lepiej poznać Pana Zipka i nawet nie były śmieszne tylko żałosne!!

Witamy cię na forum i także na serwerach 3DR.


RE: ZIP jest tu! :) - ZaQ - 03-04-2013 17:40

yyyyyy ?

Dzdzdzdzienki ;)

Czesc :)


RE: ZIP jest tu! :) - Gwiazdor - 03-04-2013 18:16

Hej ; )


RE: ZIP jest tu! :) - Farba - 03-04-2013 19:21

Siema


RE: ZIP jest tu! :) - (Z)(I)(P) - 03-04-2013 22:48

Fatality, co Ty chcesz - pytania kozackie. :D
No jakoś się tak poznamy przy okazji na pewno wszyscy. ;)