Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Problem z Fps - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Strefa Counter Strike (/forum-Strefa-Counter-Strike--9)
+--- Dział: Problemy (/forum-Problemy--10)
+--- Wątek: Problem z Fps (/temat-Problem-z-Fps--9469)



Problem z Fps - brewaosde - 13-04-2013 18:53

Witam mam problem z fps'a tak jak w temacie.

Problem jest taki iż na "Non-steam" miałem ponad 200 fps i spokojnie rozpedzałem się do trzech tysięcy speeda na deathrunie, odkąd zakupiłem steama mam znacząco mniej fps iż mam ich tylko od 50 do 60. :( Odrazu wam napisze ze komp ten sam nic nie zmieniałem, żadne komendy typu fps_max, developer, max_shells, nie działają.

Przeszukałem tysiące forum na ten temat ale nigdzie nie było odpowiedzi :(

Prosze jeśli ktoś miał taki problem co ja to niech napisze rozwiązanie :) bede bardzo wdzięczny.


Ps. Synchronizacje pionową mam wyłączoną. :)


RE: Problem z Fps - Krrrrissu - 13-04-2013 18:59

Też tak miałem ,że na steam 80-90 a na ns 150-200. Nic nie pomagało- od tamtej pory gram na ns.


RE: Problem z Fps - MYTHBUSTERS - 14-04-2013 11:08

90% człowieków ze steamem tak ma ;)

Pewnie dlatego, że (nie wiem czy zauważyłeś, ale) na steamie jest O WIELE lepsza oprawa graficzna gry itd itp duperele, m.in. taka różnica pomiędzy steamem a non steamem powoduje spadek fps do poziomu 50-60, albo 80-90 ... dzięki możliwości wpisania komendy /fps na dr i sr, oraz gdy będzie mapka o "małej ilości detali" na steamie wyciągam do 120 fps czasami ... ale to MAX!!! na jaki steam stać. Oczywiście można z cfg pokombinować ... ja się w to nie bawię, bo żyje z przekonaniem, że nie liczą się fps na DR żeby być podziwianym ... tylko umiejętności jakie trzeba posiadać, by przechodzić na 1 bh każdą mapę :D

Mądra sentencja co nie? &D


RE: Problem z Fps - ZaQ - 14-04-2013 13:09

Config steama i NS'a roznia sie conieco. Na steamie masz jeszcze ten wirtualny portal. Dlatego jak chcesz poskakac na DR to daj sobie status OFFINE, a do Configa wprowadz sobie te komendy na FPS ktore normalnie wprowadzales do NS;a. Głownie chodzi o to, zebys wylaczyl komunikator na STEAMIE, to praktycznie Ci powinno wyzerowac problemy.