Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pomysł na konkurs [QUIZ] - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Pomysł na konkurs [QUIZ] (/temat-Pomysl-na-konkurs-QUIZ--9559)



Pomysł na konkurs [QUIZ] - Diablos - 27-04-2013 13:50

Cześć,Chciałbym zaproponować Konkurs który będzie Quizem może wyjaśnie oco będzie chodzić:
Będzie on robiony numeratycznie i będzie np.10 lub 20 pytań na temat serwera,forum,użytkowników i adminów i wielu inncych rzeczy związanych z serwerem (Nie moga być pytania na wiedze typu:I le to 2003x2512+5743=?)
przykłady pytań
1.Czy Dikey ma GG?
2.Czy W naszej serwerowni jest mod Speedrun?
i Wiele wiele innych pytań
i będzie np.3 nagrody za 3 miejsca np.
1 miejsce:Admin Cod Mod i Surf
2 miejsce:Vip na każdym serwerze DeathRuna
3 miejsce:klasa premium na Cod Modzie


RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Kamil - 27-04-2013 13:58

[Obrazek: jebudu_zps34c1ede7.gif]



RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Diablos - 27-04-2013 13:59

rozumiem to jako nie :P Ale podaj conajmniej powody i to jest tylko pomysł możecie to edytować jak chcecie


RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Słodki` ^^ - 27-04-2013 14:24

[Obrazek: Kolejne+za%C5%82amanie.jpg]



RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - xsardas™ - 27-04-2013 14:28

Chyba cie pojebało dać admina jak ktoś wygra hahahaha wygra jakiś dzieciak co ma 8 lat i mamy mu dać admina ??

Ps. Pracujesz sobie na warna bo zaczynasz już dziś za bardzo spamować...


RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Słodki` ^^ - 27-04-2013 14:30

A może on chce się wykazać, bo chce złożyć podanie? No wiecie co, a wy go krytykujecie. troll


RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Diablos - 27-04-2013 14:43

nie chcę podania poprostu chcę być aktywny na forum
I jeszcze raz WSZYSTKO MOŻECIE ZMIENIĆ.Kto wam każe dawać admina?To był tylkp przykład możecie dać różne nagrody

i jeszcze jedno Xsardas gdyby to był 8 latek to by miał 0 aktywność na forum i by nic nie wiedział więc...A właśnie to był Quiz o forum bo taki dzieciak by mógł wszystko sprawdzić a tak o np.Jak ma na imię Dikey.Skąd ma to wiedzieć?


RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Słodki` ^^ - 27-04-2013 14:58

Twierdzisz, że ośmiolatek by nic nie wiedział? Ja jak miałem 8 lat, a mój brat 15 kiedy przyniósł CS'a do domu xD To jakoś bardzo szybko się wszystkiego nauczyłem. W dobie dzisiejszych czasów każdy ma kompa (no prawie) i dostęp do neta. Osobiście mam kuzyna, który ma 7 lat i już popyla w CS'a, a komputer ma od 4 może 5 roku życia. Także nie dyskredytuj 8 latków. xD


RE: Pomysł na konkurs [QUIZ] - Diablos - 27-04-2013 15:05

Lost ty chyba niewiesz o czym ja mówię :PJa mówię o serwie,w CS to ja popylałem też jako 8 latek Ale taki 8 latek nawet pierw musi nauczyć się grać w CS a to takie łatwe nie jest bo musi ogarnąć jak bronie się nazywają,klawisze a to może zając nawet miesiąc,JA np.Ogarniałem CS tydzień i pół a potem uczyłem się grać,A zaraz po graniu w FFA odkryłem magiczną strone (Nie powiem strony bo moze to być traktowane jako reklama) gdzie znalazłem serwer Cod Mod i po kilku dniach ogarnąłem Klasy,I to tez zajeło trochę czasu,a potem jak stłukło to Naście znalazłem DeathRuna i tu zacząłem grać :)

więc widzisz że trochę długa droga do ogarnięcia CS :PWięc 8 latek zanim by ogarnął samego CS to by zajeło a co dopiero naszą serwerownie :P

Lost wątpie że jest taki ośmiolatek który grał od np.2 roku życia :P

Dobra żeby nie było że 1 miejsce odrazu admin to może też być tak:
1.Vip na wszystkich serwerach
2.Klasa Premium na Cod Mod
3.Reputacja :P(najlepsza nagroda świata:P)