Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Opcja DM - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Opcja DM (/temat-Opcja-DM--960)



Opcja DM - L@LeK - 22-01-2011 17:33

proponuje wyłączyć opcje DM na serwerze ZM ponieważ wygrana człowiekiem jest nie możliwa a rzadkie są przypadki że wszystkie zombiaki padają w tym samym czasie. Też można zrobić tak że człowiek też sie respi


RE: Opcja DM - pro100wbanie - 22-01-2011 18:24

oj to , to by była rzeź niewiniątek :D ale co z tego zombie zabije człowieka a on sie odrodzi na nowo to co tylko 1 zombie będzie?? chyba że losowo raz człowiek a raz zombie ...


RE: Opcja DM - L@LeK - 22-01-2011 18:41

właśnie pro100wbanie chodzi mi o to że wyłączyć opcje DM albo raz zombiak sie respi a raz człowiek


RE: Opcja DM - pro100wbanie - 23-01-2011 14:17

a no że tak :D to tak :D


RE: Opcja DM - Kac - 23-01-2011 22:32

Jestem zdecydowanie na nie ponieważ zapanował by w pewnym sensie "chaos" jesli ktos dobrze zrozumie. Generalnie chodzi mi o to ze runda nigdy by sie nie konczyla. Ale dobrym rozwiazaniem bylo by respienie "czlowieka" jesli ktos wlasnie wszedł na serwer. To jest dobry pomysł. Ale pojawia sie problem z recconectami. I na to znalazłem rowiązanie :D
Więc mój pomysł na zapanowanie nad recconectami jest taki aby był automatyczny ban ( tak na 30 s ) dla tych któży robia recconecta. To z pewnoscia by wystarczylo i oduczylo by robienia recconectow :)