Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Pomysł na zarobek $$$ - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-Ogolnie--1)
+--- Dział: Sprawy sieci (/forum-Sprawy-sieci--97)
+---- Dział: Propozycje (/forum-Propozycje--146)
+---- Wątek: Pomysł na zarobek $$$ (/temat-Pomysl-na-zarobek--9728)

Strony: 1 2


Pomysł na zarobek $$$ - Diablos - 26-05-2013 15:15

Moja propozycja jest taka że będzie Prywatny serw!Czyli że żebyśmy dali IP trzeba zapłacić i Wstęp można wykupić w sklepiku
bo dzięki takiemu serwerowi nie będzie cheaterów ani dzieciaków bo jaki normalny człowiek by płacił pieniądze aby potem go zbanowano a dzieciaków bo mało dzieci w wieku od 6-12 lat ma kaske

I jeszcze ten plus że nie trzeba gdzieś z milion slotów wystarcza z 10 gdyż wszyscy na serwerowni raczej nie będą płacić aby wejść na 1 serwer a jak wspominałem napewno nie wejdą cheaterzy albo dzieci


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Kamil - 26-05-2013 15:20

w dzisiejszych czasach przeciętny 6-12 latek ma komórę, więc wiesz ;d


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Diablos - 26-05-2013 15:57

ja mam 11 lat i mam też komórke więc to potwierdzić trzeba ale conajmniej ograniczą się te dzieci


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Admin - 26-05-2013 16:47

Odpowiedź brzmi: serwery STEAM.


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Obey138 - 26-05-2013 16:54

Jeżeli wszystkie bany na takim serwerze będą podwajane i jeżeli perma będzie można tam złapać ZDECYDOWANIE łatwiej, to ja jestem ZA.
Taki serwer potrzebowałby zapłacenia co oznacza rejestracje na forum i potwierdzenie email.
Najlepiej byłoby żeby nie podawał tylko IP, ale IP, hasła serwera i hasło gracza xD Bez rezerwacji nicku nikt by nie wszedł (w AMXie chyba się tak nie da)
Najlepiej byłoby dać pomiędzy 12-15 slotów.
Byłby to wtedy dobry serwer do mixów.


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Diablos - 26-05-2013 17:46

Dikey ale serwery Steam to tylko uniknięcie Cheaterów i dzieci ale taki prywatny to jeszcze zarobek $$$ I będą podwojone długości banów co podwójnie ubezpieczy przed dziećmi


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Krrrrissu - 26-05-2013 18:28

pacz bo ktoś ku**a zapłaci Ci za to żeby grać w darmową grę


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Plpolak19 - 26-05-2013 18:59

(26-05-2013 18:28)Krrrrissu napisał(a):  pacz bo ktoś ku**a zapłaci Ci za to żeby grać w darmową grę


W stu procentach popieram. Jeżeli to byłby bardzo unikalny serwer lub rozkręcony na skalę światową, to może by ktoś płacił. Ale takich serwerów jest z kilka tysięcy, DARMOWYCH, więc trzeba było by już być skończonym debilem, żeby jeszcze za to płacić.

Jeszcze jest kwestia zakupu serwera. O ile się nie mylę, średnio-dobry serwer, 15-slotowy, kosztował by ze 30 zł. Wpływy i ilość graczy musiała by być naprawę duża, by chociaż go opłacić.


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Diablos - 26-05-2013 19:48

PlPolak a byś wolał grać na darmowym serwie gdzie co drugi ma czity?Czy może dać jednorazowo z 5-10 zł ale grać przy ogarniętych osobach?
A co do tego opłacenia to właśnie można z 10 slotów nawet za 20 zł miesięcznie więc to kolejny plus że można mało slotów


RE: Pomysł na zarobek $$$ - Plpolak19 - 26-05-2013 21:53

Szczerze mówiąc, mi cheatery za bardzo nie przeszkadzają. I tak ich zabijam. To, że nie potrafi grać fair, to już jego problem.

Jednorazowo po 5-10 zł? Pozdro z utrzymaniem serwera. Skoro cheaty tak przeszkadzają ludzkości i graczom cs'a, to ciekawe czemu nikt nie wpadł na ten pomysł wcześniej.

Po za tym, nowy serwer, jak już mówiłem trzeba opłacać i to przy haśle, sądzę że długo. Hmm...ciekawe, kto wykaże się ogromną hojnością i będzie za niego płacić przez kilka miesięcy.