Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Podanie by KozaKEE - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Kosz (/forum-Kosz--26)
+--- Wątek: Podanie by KozaKEE (/temat-Podanie-by-KozaKEE--9913)



Podanie by KozaKEE - KozaKEE - 24-06-2013 16:55

Witam,
1. Imię: Dawid.
2. Nick na Serwerze: Aktualnie KozaKEE, ale wcześniej były różne, bo ciągle na innym grałem np. `Cheater.
3. Nick steam (jeśli posiadasz): Mam steama, ale nie posiadam na nim cs'a.
4. Steam ID (jeśli posiadasz) oraz IP:
5. Wiek, data urodzenia: 16 lat, 8styczen 1997
6. Znajomość AMX (1-10): 7-8/10
7. Od kiedy grasz na serwerach DeathRun? Grałem kiedyś z 2 lata, ale teraz jestem po przerwie. Znam zasady itd.. w miare ogarnięte bh, chociaż to nie ma tu dużo do rzeczy.
8. Ile czasu grasz na 3DR.pl ? Czasami po pare h dziennie tylko, że różne nicki :D
9. Gdzie masz/miałeś admina? Aktualnie nie mam, bo zrezygnowałem z 2 adminów(kłopoty w rl miałem) Miałem na wielu serwerach, w tym 2 razy na serwerach deathrun.
10. Jak często odwiedzasz forum? Postaram się posiedzieć codziennie z 4h na forum, a teraz wakacje będą to pewnie więcej :)
11. Ile godzin dziennie grasz na serwerze: Praktycznie jak nie mam nic do zrobienia to mogę grać od rana do rana : 24/24, ale wiadomo że tyle nie będę raczej grał, więc myślę tak około 5h na dzień, może więcej.
12. Kontakt (GG, skype): GG jak ktoś będzie chciał to podam na PW, a skype to dawid.szejq
13. Znasz i akceptujesz regulaminy forum, admina i serwera? Tak znam i akceptuję.
14. Przydatne umiejętności: Nie wiem co wam się przyda z moich umiejętności, pożyjemy, zobaczymy :D
15. Mieszkam w Gościcinie
16. Miesięczne dofinansowanie (nieobowiązkowe): Jeżeli będzie potrzebne to tak, ale jeszcze się zastanowię, bo nie zawsze mam środki żeby zapłacić. Będę miał to zapłacę :)
17. To właśnie ja powinienem być adminem, ponieważ ... No właśnie i tu jest pytanie dlaczego. Powiem tak : Na serwerze panuje chaos, oraz brak kultury itd... Chciałbym zapobiec takiemu zachowaniu, które np. przed chwilą miało miejsce na mapie "deathrun_arctic". Ktoś 1 przeszedł mape o nicku s!0 ;G " czy jakoś tak i był 1 w kolejce. Powiedział, że idzie na obiad, co nie było prawdą i aż do końca mapy stał ciągle i my musieliśmy czekać niestety. Przykro patrzeć jak nie ma kultury na serwerze, a także czasami jest za mały resp jak jest za dużo osób na serwerze i padają na początku, więc to chyba nie sprawiedliwe co ?? Opłacało by się zrobić vote na inną mape :) No i to tyle. Tak na początek ode mnie.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników serwerowni.


RE: Podanie by KozaKEE - Kamil - 24-06-2013 16:57

Faktycznie, znasz i akceptujesz regulaminy.

Kosz.


RE: Podanie by KozaKEE - xsardas™ - 24-06-2013 16:58

- nie udzielasz się na forum
- konto dla podania [ 1 post]
-nie widuję cię na serwie
-znajomość amxx 7-8 a nie umiesz podać swojego IP pozdro

Na NIE


RE: Podanie by KozaKEE - KozaKEE - 24-06-2013 19:16

(24-06-2013 16:58)xsardas™ napisał(a):  - nie udzielasz się na forum
- konto dla podania [ 1 post]
-nie widuję cię na serwie
-znajomość amxx 7-8 a nie umiesz podać swojego IP pozdro

Na NIE

Bo ja mam zmienne IP, dlatego nie podałem. Na serwerze gram, choćby nawet teraz. Jeżeli nie grasz w tym czasie co ja to masz problem. Ja jakoś Cię też nigdy nie widzę. Tak konto dla podania, bo wy nie umiecie ogarnąć serweran. Chaos totalny.. ogarnijcie go lepiej.